Ar aš prarysiu svorį vaikštant 2,5 mylių per dieną?

Vaikščiojimas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori tapti aktyvesni, ir gali padėti jums pasiekti savo svorio mažinimo tikslus. Pusantros dienos pora diena yra geras pradžia, bet neduos daug kartų svorio. Laikui bėgant, jūs galite nuolat prarasti svorį arba sukurti pakankamą ištvermę, kad padėtų daugiau atstumo.

Už kiekvieną riebalų svarą, kurį norite prarasti, turėsite deginti 3500 kalorijų. Šis palyginti didelis skaičius paprastai reikalauja, kad derinys kalorijų deginančias aerobines treniruotes ir padaugintų kalorijų iš jūsų dietos. Jei kasdien galite pašalinti keletą šimtų kalorijų iš savo dietos, tada vaikščiojimas gali padėti pasiekti savaitės tikslą – 3,500 kalorijų deficito. Tačiau, nepanaudojus kalorijų, vargu ar pastebėsite greitą liemens pasikeitimą.

Kalorijų skaičius, kurį sudeginote vaikščiojant, priklauso nuo vaikščiojimo intensyvumo ir dabartinio svorio, nes didesniems žmonėms reikia daugiau kalorijų, kad galėtų judėti savo kūną. Pasak “Harvardo sveikatos leidinių”, “125 svarų” žmogus įrašys apie 120 kalorijų, vaikščiojančių 1,5 mylių, o 185 svarų žmogus sudegins apie 170 kalorijų.

Jei kiekvieną dieną vaikščiate 1,5 km ir svoris 125 svarų, per dieną sudeginsite maždaug 800 kalorijų per savaitę. Tai nepakanka numesti svorį, jei jūs taip pat nenaudojate kalorijų iš savo dietos ar nenaudojate kitų fizinių pratimų. Tačiau jei laikysitės šio tvarkaraščio mėnesį, prarasite apie svarą per mėnesį. Jei jūsų tikslas yra nuolat ir lėtai prarasti keletą svarų, o ne smarkiai sumažinti svorį, šis pėsčiųjų greitis gali padėti pasiekti jūsų tikslus.

Jei norite greičiau numesti svorio, ilgesnį laiką turėsite vaikščioti ilgiau. Pavyzdžiui, 185 mylių žmogus, vaikščiojantis 4,5 mylių per valandą, uždegs apie 440 kalorijų per valandą. Jei per savaitę, be šio pravažiavimo grafiko, iš savo dietos išmesite 500 kalorijų, galite prarasti svorį per savaitę. Norint dar intensyviau dirbti, pabandykite atlikti interviu. Pasivaikščiokite dvi ar tris minutes, tada eikite arba paleiskite minutę ar dvi minutes. Tęskite kintamąjį tarp dviejų žingsnių visą treniruotę.

Svorio praradimo pagrindai

Kalorijos ir vaikščiojimas

Lėtas ir pastovus svorio netekimas

Atvirkštinė intensyvumas