Aukščiausios rūšies bėgimo takeliai

Treadmill savybės ir nauda padarė didelių šuolių, nes jie pirmą kartą buvo naudojami žmonėms 1952 m., Pagal “Treadmill Life”. Jie įgijo platų žinomumą kaip prabangos įrankis 1960-aisiais, kurio prekės ženklai, tokie kaip “Tunturi” ir “Aerobics”, dominuoja rinkoje. 2011 m. Geriausiai veikiantys bėgikai pagal “Treadmill Doctor” ir “Consumer Reports” pateikia pavadinimus “Lifespan”, “NordicTrack”, “True” ir “Precor”.

“Lifespan Fitness” 2011 m. Treniruoklių linija svyruoja nuo lenkimo TR100 kompaktiško bėgimo kelio – su 17 colių pločio diržu, kuris sulankstytas iki 11 colių storio ir varomas 1,5 AG varikliu, prie PRO5, kuriame yra 3 AG variklis su Aušinimo sistema ir 22 colių diržas. Seime modelių linijoje uždirbo apdovanojimai iš fitneso svetainių, įskaitant “Treadmill” daktarą, “Fitness Professor Review” ir “Health” žurnalą.

“NordicTrack” pasirodė devintojo dešimtmečio pradžioje kaip pirmoji bendrovė, teikianti vidaus slidinėjimo mašinas. Iki dešimtojo dešimtmečio pabaigos bendrovė išsiplėtė beveik visų tipų patalpų treniruoklių įrangą, įskaitant bėgimo takelius. Jo linija iš 14 bėgimo takelių yra pažymėta “Commercial 1500” modeliu, kurį “Treadmill Doctor” nurodė kaip geriausią pirkti nuo 1 000 iki 1 299 JAV dolerių. Įrenginyje yra 20 colių pločio juostos ir internetiniai įrankiai, įskaitant “Google” žemėlapių funkciją, kuri imituoja įvairių kelio įkalnę ir sumažėjimą, taip pat internetinius treniruoklių sekimo ir bevielio pulsavimo ir širdies sekimo įrankius.

“Precor” liniją iš penkių treadmills lemia jos 9,31 modelis, kuris uždirbo “Treadmill Doctor Best Buy” apdovanojimą ir 2011 m. Vasario mėn. “Consumer Reports” aukščiausiai įvertinta neardoma mašina. “Precor 9.31” naudoja du bendrovės prekių ženklų pasiekimus. “Ground Effects Impact Control System” naudoja amortizatorius, pastatytus į denį, kad sušvelnintų pėdą ir kuo labiau sumažintų kūno poveikį. “Integrated Footplant” technologija skiriasi nuo diržo greičio, kad tilptų, kai kojos išsitraukia ir nusileidžia, leidžiant veikti natūraliai, o ne su traukimu ir vilkimu, kuris atsitinka su kitomis bėgimo takeliais.

“St. Louis” “True Fitness” gamina įrangą, skirtą tiek gyvenamiesiems, tiek komerciniams tikslams. Jo aštuonių treadmills liniją vadovauja PS300, kuris buvo tarp dešimties geriausių “Consumer Reports” ir “Treadmill Doctor Best Buy”. PS300 teigia, kad turi vieną iš didžiausių veikiančių paviršių su 21 colių pločio diržu. Jo patentuota “HRC Cruise Control” reguliuoja treniruotės greitį ir intensyvumą, kad treniruotės metu išlaikytų tikslinį širdies ritmą.

“Lifespan Fitness”

“NordicTrack”

Precor

TIESA