Bendra treniruoklių salė

“Total Gym” ir kiti “slideboard” treniruokliai – dažniausiai sutelkti dėmesį į viršutinio kūno treniruotes: įtinkate mašinėlės plyteles lentjuostę, tada naudokite kabelius, kurie važiuoja per skriemulius, kad perkeltumėte pėsčiųjų dangtį aukštyn ir žemyn pasviręs bėgių rinkinys . Tačiau, jei jūsų “Total Gym” turite tvarto diržo tvirtinimą ar pritūpęs platformą, galite atlikti keletą kojų pratimų, kurie taip pat taikomi jūsų užpakalyje.

Klubo prailginimo pratybos

Geriausias būdas įtraukti savo užpakalio raumenis į “Total Gym” treniruotę yra su kojų pratimais, apimančiais klubo ilgį: pagalvokite, kad pritūpimai, šoniniai pritūpimai ir sprinteris prasideda. Taip pat galite padaryti priekines lunges ir atvirkštines kojos garbanas.

Hip Abduction

Jei turite “Total Gym” liemenį, taip pat galite atlikti klubo pagrobimą, kad galėtumėte dirbti su lūpomis. Vieną rankenėlę pakeiskite kulkšnies rankogaliai ir sėdėkite ant pėsčiųjų dangčio, atsukdami į bėgių viršūnę. Uždėkite savo kulkšnį į kulkšnies rankogalį, laikykite likusią rankeną kita ranka ir pasukite koją į šoną, kad traukite pėsčiųjų dėžę iki bėgių.