Būdai, kaip gaminti saldų kiaušinių bandelės

Saldžiosios kiaulienos moliūgai yra viena iš mažiausių žiemos kumščių, dažniausiai tik kelios colio skersmens ir mažiau nei pusė svaro svorio. Pasibaigus, jie turi patraukliai margas odos atspalvių geltonos ir žalios arba geltonos ir oranžinės spalvos. Jie gamina lengvesnį ir džiovintą nei dauguma žiemos skvošas ir turi neįprastai švelnią, saldią, subtilią skonį, tinkamą beveik bet kokiam virimo būdui.

Kepta arba skrudinta

Paprastiausias būdas virti bet kokį skvošą – tai iškepti jį į orkaitę. Nupjaukite savo saldaus karnavalo kotelį ir nuimkite viršuje. Išrinkite sėklą ir minkštimą ir iškepkite išvalytą skvošą, kol pasigirsta. Padarykite lengvą patiekalą, užpilydami saldžius koldūnus su mėsos ar grūdų įdaru ir kepimo, kol visa apdaila bus visiškai virta. Norėdami naudoti skvošą kaip šalutinį indą, pamirkykite verdančiu vandeniu 1 minutę, tada į ledą. Tai lengvai nulupus. Kvartalas arba supjaustykite nulupti skvošą ir kepkite klevo ar rudojo cukraus glazūra.

Sriuba

Saldaus ir subtilaus saldaus dedikavimo skvošo aromato dėka tai ypač naudinga sriubai. Nuplaukite švelniu saldų karnavalu ir virkite daržovių arba vištienos sultinyje, tada sumaišykite su panardintu maišytuvu. Patiekite sriuba su malto šviežio imbiero, klevo sirupo, kmynų ar šafrano žiupsneliu. Padarykite jį turtingesniu, pridedant grietinėlės tik prieš patiekiant. Padažykite sriubą su keptomis moliūgų ar kiaulienos sėklomis, graikiniais riešutais ar pekanu, supjaustytu obuoliu arba karamelizuotu svogūnu.

Virti ar virti

Kai nulupti, saldūs kumščiai yra palyginti minkšta, jie yra lengviau supjaustyti nei daugelis kitų skutimosi. Galite kauliukai su minimaliomis pastangomis ir virkite tokius gabalus, kaip bet kuri kita šalutinė daržovė. Galite paversti spalvingais gabalais nepažeistus arba sumaišykite su nedideliu grietinėlės ar sviesto kiekiu ir muskato žiupsneliu. Arba galite paruošti garuose supjaustytus arba supjaustytus saldžius kiaušinius. Tai sumažina maistinių medžiagų praradimą ir išsaugo švelnų, saldų skonio aromatą.

Sauteed

Sauteningas saldžiųjų makaronų skvošas, pavyzdžiui, skrudinant, karamelizuoja natūraliai pasitaikančius cukrus. Tai suteikia jai turtingesnę, gilesnę skonį, kuri puikiai tinka rudens patiekalams, tokiems kaip kepsninė, jautienos troškinys arba skrudinta kalakutiena. Kauliukai arba gabaliukai supjaustyti saldžiu šparuotu šaukšteliu ir supjaustyti gabalais per vidutinį šilumos kiekį, kol jie bus švelni ir minkšti kraštais. Pakartokite šilumą ir dažnai purtykite keptuvę, kad skudurėlis neliktų. Tęskite virti skvošo gabalus, kol jie bus gerai paruošti, ir galėsite valgyti valgomąjį patiekalą.