Ciberžolė ir svorio kritimas

Cukraumas, puikus geltonai oranžinis prieskonis, kuris prideda spalvą prie kario, taip pat suteikia daug naudos sveikatai. Pirminis antioksidantas prieskonyje, kurkuminas, yra priešuždegiminis, kuris jau amžius buvo naudojamas medicinoje. Ciberžolė taip pat siūlo pažadą padėti jums susidoroti su nutukimu ir su tuo susijusiais medžiagų apykaitos sutrikimais. Padidėjęs cirkonio vartojimas nėra vienišas svorio mažinimo strategija, jis gali padėti sušvelninti uždegimą, susijusį su nutukimu, ir paskatinti riebalų deginimą.

Priešuždegiminis, svoris ir ciberžolė

Nutukimas sukelia žemo uždegimo organizme, kuris kelia didesnę riziką susirgti lėtinėmis ligomis, įskaitant širdies ligas ir 2 tipo cukriniu diabetu. Kurkuminas, kuris yra cirozės antioksidantas, slopina uždegiminius pranešimus daugeliu ląstelių, įskaitant kasos, riebalų ir raumenų ląsteles. Šis veiksmas gali padėti sustabdyti atsparumą insulinui, didelio cukraus kiekio kraujyje, didelio cholesterolio kiekio ir kitų medžiagų apykaitos sąlygų, atsirandančių dėl nutukimo, pažymi 2011 m. Europos žurnalo apie mitybą paskelbto tyrimo apžvalga. Kai jūsų kūnas nesužeidžia daug uždegimų, lengviau sutelkti dėmesį į svorio praradimą.

Cirozės anti-nutukimo potencialas

Preliminarūs tyrimai su žiurkėmis taip pat rodo, kad ciberžolė gali sugebėti sumažinti svorio prieaugį. 2009 m. Tuftso universitete atliktas tyrimas parodė, kad kurkuminas iš tikrųjų slopina riebalinių audinių augimą pelėms. Kai jūs padidinate svorį, riebalų audinys plečiasi, kai susidaro nauji kraujagysliai. Pelės, kurios šerti kurkuminu, negalėjo suformuoti šių kraujagyslių, taigi jie turėjo mažiau riebalų, nei tie, kurie nevartojo antioksidanto, nepaisant to, kad riebalai yra labai riebūs. Panašūs tyrimai nebuvo atlikti žmonėms, taigi nėra aišku, kad žmonėms vartojamas kurkumijos pavidalas turės tokį patį poveikį.

Įskaičiuojant ciberžolę į savo dietą

Kurkė yra lengvai prieinama prieskonių, ir pridedant ją prie dietos nėra šalutinio poveikio, nebent esate alergiškas. Pridėkite prie marinatų, pomidorų padažų, naminių salotų padažų ar kepta kepta kepta mėsa, kad gautumėte šiek tiek papildomo skonio ir galimo svorio netekimo pranašumų. Dėl antioksidantinio pūsto sumaišykite jį su geltonais maisto produktais, pvz., Įplautais kiaušiniais, kepta vasaros skvošu ar makaronais ir sūriu; ciberžolė, ypač vartojama kaip papildas, gali sąveikauti su tam tikrais vaistiniais preparatais, todėl visada pasitarkite su gydytoju Pridedant jį prie savo dietos. Kurkė gali padidinti kraujavimo riziką, jei esate kraujo skiediklių, sutrikdykite vaistų, mažinančių skrandžio rūgštį, riziką ir mažinkite cukraus kiekį kraujyje, kai vartojate tam tikrus diabeto vaistus. Kurkė taip pat yra kontraindikuojama, jeigu Jums yra tulžies akmenys ar tulžies takų obstrukcija. Jei ilgą laiką vartojate didelę dozę, gali pasireikšti skrandžio sutrikimas ir opos. Jūsų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas gali rekomenduoti tinkamą dozę.

Visapusiška svorio kritimo strategija

Nors kurkmedis gali padėti su uždegimu ir riebalų ląstelių išsiplėtimu, tai nėra stebuklas dėl svorio praradimo. Jūs vis tiek turite valgyti mažiau ir judėti dar daugiau, norėdami sukurti kalorijų deficitą, kad prarastumėte papildomų svarų. Pasitarkite su savo gydytoju arba naudokite internetinį skaičiuotuvą, kad nustatytumėte dienos kalorijų poreikius, kurie skiriasi pagal dydį, lytį, amžių ir aktyvumo lygį. Tada sukurkite 500-1000 kalorijų deficitą, kad šis kursas prarastų nuo 1 iki 2 svarų per savaitę. Naudokite dietinių apribojimų ir fizinių pratimų derinį. Pvz., Jei paprastai valgydate 2 000 kalorijų per dieną, per dieną sportuokite 250 kartų daugiau kalorijų ir kiekvieną dieną valgykite maždaug 250 kalorijų, kad prarastumėte 1 svarą per savaitę.