Daržovių sriuba vėžio dietai

Daržovių sriuba, kurios žiemos komfortas yra maistas, gali būti vertinga dvitaškio, krūties, plaučių ir kitų vėžio prevencijai ir gydymui. Daržovėse yra svarbių antioksidantų, mineralų ir kitų maistinių medžiagų, kurios parodo pažadą apsaugoti nuo vėžio ir susilpnėjusius navikus. Jau žinoma, kad daržovių sriuba yra sveikas maistas visiems.

Vėžio kova su daržovėmis

Kriaušės daržovės, pavyzdžiui, brokoliai, kopūstai ir žiediniai kopūstai gali apsaugoti įprastines ląsteles nuo vėžio. Linuso Paulingo institutas teigia, kad bandymų rezultatai yra skirtingi, bet kai kuriems bandymams, nors ir ne visiems, sunaudojamos kryžmažiškos daržovės sumažino plaučių, krūties, storosios žarnos ir prostatos vėžio riziką. Tęsiasi tyrimai dėl potencialaus teigiamo kryžmažiedžių daržovių poveikio. Pasak Šiaurės Dakotos valstijos universiteto pratęsimo, grybų, svogūnų, česnakų, bulvių, ropių ir pastinakų sudėtyje yra alicino, kuris galbūt sumažina skrandžio vėžio riziką. Virtų pomidorų sudėtyje yra daug likopeno, naudojamo prostatos vėžio gydymui.

Stanfordo sriubos receptas

Stanfordo vėžio centras siūlo daržovių sriubos receptą vėžiu sergantiems pacientams, kuris leidžia pasirinkti įvairius daržoves iš skirtingo sąrašo. Sriuba turi vištienos ar jautienos buljono bazę, kurioje gali būti morkų, svogūnų, bulvių, saldžiųjų bulvių, brokolių gėlių, cukinijų, žaliųjų žirnių arba žalių pupelių. Patiekite sriubos stipraus stiliaus arba sumaišykite. Daržovės turi būti gerai paruoštos. Kai sriuba baigs kepti, prisijunkite prie daržovių prieskonių, tokių kaip pipirai.

Pasirinkta daržovių sriuba

Pasirinkta daržovių sriuba ir saulės sriuba yra daržovių sriubos, kuri yra tikrinama dėl vėžio savybių, variantai. Kai kurie sušaldyti ir džiovinti sriubos mišiniai Jungtinėse Amerikos Valstijose gali būti įsigyti kaip maisto papildai. Amerikos vėžio draugija teigia, kad sriubos mišinys yra saugus vartoti, tačiau nėra jokių patikrinamų įrodymų, kad tai gali padėti gydyti vėžį. Liofilizuotame mišinyje yra sojos pupelių, šitakiko grybų, mungių pupelių, paprikų, česnako, porai, lęšių, svogūnų, ženšenio, kelių vaistų šaknų, alyvuogių ir petražolių.

Miso sriuba

Kušžio institutas jau seniai pasiūlė makrobiotikų mitybą kaip prevencinę vėžį. Institutas rekomenduoja keletą misos sriubos versijų, pagamintų iš fermentuotų sojos pupelių pasta, kuri būdinga Japonijos dietai. Institutas atkreipia dėmesį į Japonijos vyriausybės tyrimus, susijusius su mityba, kurios dažnis yra mažesnis, mažinant skrandžio ir krūties vėžio atvejus. “Kushi Institute” pagrindinis daržovių sriubos misos sriubos receptas yra sausas wakame jūros dumblių, griežinėliais svogūnai, šaltinio vandens ir miso. Rekomenduojamose daržovėse yra skvošas, kopūstai, morkos, daikonas, daikono žalumynai ir džiovinti nori.