Iš kur gaunamos degtinės kalorijos?

Degtinė yra kietas alkoholis, žinomas dėl savo didelio alkoholio kiekio. Paprastai patiekiami gaivieji gėrimai arba 1 grietinėlė. Kad degtinė yra pagrindinė daugelio įmonių, kurios specializuojasi alkoholinių gėrimų srityje, pagrindinė sudėtinė dalis.

Kalorijos

Vienas oz. Pagal “College Drinking Prevention” programą “Degtinė” yra 65 kalorijos vienai porcijai. Saldaus dydžio degtinės yra 1 oz., Tokio paties dydžio stiklo. Degtinė taip pat susideda iš 40 proc. Alkoholio, žymiai didesnio alkoholio kiekio nei alus ir vynas.

Kalorijų atsiradimas

Alkoholis susidaro cukraus ir krakmolo fermentacijos procese, pvz., Mielėse pagal MedLinePlus. Kadangi degtinė yra didesnė alkoholio koncentracija negu vynas ir alus, jo kalorijų kiekis yra didesnis. Krakmolas ir cukrus suteikia jūsų organizmui tuščias kalorijas, kurios yra naudojamos kaip energija prieš laikant riebalus.

Apsvarstymai

Pagal “ShapeFit.com” alkoholį sudaro septynios kalorijos, gėrimai, kurių sudėtyje yra 40 proc. Alkoholio, alui, kurio sudėtyje yra nuo 4 iki 8 procentų alkoholio, o vynas sudaro vidutiniškai nuo 12 iki 14 procentų alkoholio; Ir gali pakenkti skrandžiui, inkstams ir kepenims. Gerai gerkite savo sveikatą ir jūsų bei kitų saugumą.