Ką daro vitaminas kremas?

Vitamino A kremai gydo daugybę odos problemų. Dermatologai skiria įvairių stiprumų vitaminų kremus tokiomis sąlygomis kaip spuogai, riebi oda, raukšlės ar net sustorėjusi oda. Pasak “DermaDoctor” interneto svetainės, dermatologai jau 25 metus yra užsisakę vitamino A kremų ir vis dar atranda papildomą naudą iš šio universalaus kremo.

Istorija

Pasak “Derma Doctor”, “Retin A” buvo pirmasis prieš 25 metus sukurtas vitamino A kremas. Prieš pradedant gaminti kremus, “Derma Doctor” praneša, kad dermatologai vartojo geriamąjį vitaminą, skirtą spuogams ir kitoms odos ligoms gydyti, tačiau vartojant per burną, vitaminas A sukėlė keletą perdozavimo atvejų, o kitais atvejais nepasiekė tikslinių sričių. Gydant vietinius gydymo būdus, gydytojai nebereikia spręsti šių problemų.

Efektai

Pasak “Derma Doctor”, vitaminas A sukelia odos džiūvimą ir lupimą, jei jis yra per daug. Tokiu būdu vitaminas A yra naudojamas kaip džiovinimo priemonė, skirta spuogams šalinti dėmes. Vitaminas A daro tą patį poveikį įvairioms sąlygoms, tokioms kaip riebi oda ar psoriazė. “Derma” gydytojas teigia, kad vitamino A kremai ne tik veikia spuogus, bet ir bet kokią odos būklę, kuri reaguoja į šveitiklius ir keratolytikus. Tai reiškia, kad beveik bet kokia būklė, kurią pagerina greitesnis odos prausimosi procesas, gali būti naudingas vitamino A kremei.

Vitamino A kremas nuo spuogų

Pradinis vitamino A kremo tikslas buvo kovoti su spuogais ir tai vis dar yra veiksmingas gydymas. Vitamino A kremai labiausiai drėkina vitamino A gydymo būdus, kurie apima gelius, tirpalus ir tepalus. Vitamino A kremas yra dažniausiai skiriamas pernelyg sausai odai, nes ji yra mažiau džiovinti nei vitamino A geliai ar tirpalai. Vartotojai naudoja nedaug grietinėlės kartą per dieną arba kas antrą dieną, o per keletą savaičių jūsų spuogai išdžiūks ir pradės išnykti pagal “Derma Doctor”. Pasak “Derma” gydytojo, šalutinis vitamino A kremo poveikis spuogams gali būti paraudimas, deginimas, pilingas ar jautri oda. “Derma” gydytojas pataria dirbti su savo gydytoju, kad sukurtumėte tinkamą dozavimą pagal savo reakcijas į grietinę.

Vitaminas A kremas kitiems tikslams

Pasak “Derma Doctor”, be spuogų, vitamino A kremas vartojamas riebią odą, raukšles, odos pažeidimus, plokščius karpos, psoriazę ir sustorėjusią odą gydyti. Kai kurie vitaminų kremai parduodami gydant kitokias nei spuogai. Vitamino A kremas atakuoja šias sąlygas arba džiovinant, esant riebiai odai arba darant odą blizgesį greičiau. Gydant psoriazę ir susiformavusią odą, kremas sukelia odos greitį – tai reiškia, kad pažeista oda yra paimama greičiau nei natūraliai.

Vitamininis kremas, skirtas raukšles

Pagal Dermatologijos archyvą, vitamino A kremas mažina raukšles ir netgi padeda skatinti odos gamybos junginių gamybą. Pasak “Derma Doctor”, vitamino A kremai padeda kurti kolageno skaidulas, mažinant smulkias linijas. Kremai raukšles skiesti drėkintuvu, kad nebūtų per daug odos džiūvimo. Dermatologijos archyvuose minimas padidėjęs kolagenas ir glikozaminoglikano įvedimas, kuris padeda išlaikyti vandenį, nes priežastis, dėl kurios vitamino A kremas veikia raukšles.