Ką galėtum padaryti su Londono broiliu kepsniu?

Terminas “London broil” vartojamas apibūdinti keletą gana griežtų mėsos gabalų, įskaitant viršutinį kepsnį, pečių kepsnį ir šoninį kepsnį. Jame taip pat aprašytas kepimo būdas, kuriame kepsnys yra marinuotas, tada kepamas ant griliu ir supjaustomas. Nors grilis yra pageidaujama Londono broilio valgio gaminimo technologija, kiti gyvybingi metodai apima kepimą kepant, broilinimą ir lėtą kepimą.

Grilis

Marinavimas mažiausiai keturias valandas suteikia daugiau subtilių, kvapnų Londono broilių. Naudokitės komercine marinatu arba pagaminkite iš ingredientų, tokių kaip raudonasis vynas, balzamiko actas, sojos padažas ir česnakai. Arba vietoj marinato naudokite sausą riebalą, kurioje yra jūsų pasirinkimas pagardų, tokių kaip čili milteliai, česnako milteliai, druska, pipirai ir paprikas. Kepkite keptuvę ant aliejaus grotelių maždaug septynias ar devynias minutes vidutinio ir reto kepsnio.

Lėta viryklė

Mažoji “London” broilė – tai lengvas maisto ruošimo būdas, kuris gamina sultingą kepsnį. Pradėkite, supjaustydami supjaustytą svogūną, esantį jūsų lėto viryklės dugne. Įdėkite kepsnį ant svogūno viršuje, tada pridėkite ingredientų, tokių kaip jūros druska ir šiurkščiavilnių juodųjų pipirų, sojų padažas, Worcestershire padažas, čiobreliai ir visa česnako skiltelė. Įpilkite tokius skysčius kaip vanduo, jautienos sultinys, viskis, vynas, alus, obuolių sidro, pomidorų sultys ar skysčių mišinys. Kepkite kepsnį mažu aštuoniu iki 10 valandų. Periodiškai tikrinkite kepsnį ir pridėkite daugiau skysčių, kad mėsa neišdžiūtų ir neliptų į lėto viryklės dugną.

Broil

“Marinate” Londone jūsų pasirinkimas marinade maitinasi mažiausiai keturias ar šešias valandas prieš sumušimą. Be marinato, šis palyginti griežtas mėsos supjaustymas yra sausas ir gazuotas. Marinuodami mėsą, įdėkite mėsą į grūdintą grilį. Supjaustykite keptuvę į pašildytą orkaitę, vieną kartą keiskdami mėsą, kol ji pagardins jūsų skonį.

Pan-Fry

“Pan-frying” yra greitas būdas, dėl kurio Londono brolis yra turtingas ir šiek tiek traškus iš išorės, bet švelnus ir sultingas iš vidaus. Norėdami supjaustyti Londoną, užpilkite sunkia keptuvę, tada iškaitinkite, kol jis beveik nerūkomas. Nors indas iš anksto pašildomas, kepkite kepsnį sviestu ar alyvuogių aliejumi, tada pabarstykite druska. Išmėginkite kepsnį greitai, kol abi pusės yra rudos spalvos. Degiklį pasukite žemyn, o tada kepkite kepsnį, kol jis pasiekia pageidaujamą drėgmės lygį.

Leiskite Londone maitintis, kad pjaustytų bent penkias minutes prieš drožles, nes poilsio metu turtingos sultys gali įsikurti į kepsnį. Naudokite aštrų pjovimo peilį, kad supjaustytumėte Londoną plonu grūdeliu, nes pjūvis prieš grūdus perveria kietą pluoštą, kad mėsa būtų labiau subalansuota.

Patarimai