Ką reikia padaryti per sąjungos stotį Los Andžele

“Union Station”, pagrindinė geležinkelio stotis Los Andžele, yra įsikūrusi šiaurinės Alameda gatvėje miesto miesto centre. Po supykusios miesto dalies, miesto centro LA rajonas buvo atnaujintas nuo 2000 m. Pradžios ir dabar yra populiari turistų vieta. Ir nors paprastai jums reikia automobilio, kad apsistotumėte LA, miesto centre, ypač aplink Sąjungos stotį, lengvai pasieksite pėsčiomis.

Sakyk Hola į Olivera gatvę

“Olivera” gatvės vaikščiojimas puikiai tinka tiems, kurie “Union Station” gatvėse valdo tik valandą. “Olivera” gatvė, esanti vos už Alameda gatvės, yra paslėptas keltuvas į seniausią Los Andželo Los Andželo “Pueblo de Los Angeles” sritį. Šioje Los Andželos dalyje yra alternatyva “Holivudo” blizgesiui ir glamourui, parduodama su meksikietiškų amerikiečių gatvės pardavėjais, parduodančiais lėlių, saldainių, žaislų, keramikos, saldainių ir kt. “Mariachi” muzika keliauja per orą su tradiciniais meksikietiškų maisto kvapais, o gausios lauko restorano sėdynės – tai puiki vieta, iš kurios galėsite viską įsiurbti. Pažiūrėkite į Andželo Dievo Motinos katedrą, vieną iš didžiausių miesto vietų.

Apsilankykite Kinijoje, Kinijoje

Maždaug 10 minučių kelio pėsčiomis nuo “Union Station” nuvyksite į Los Andželo “Chinatown”. Vienas žingsnis per vartus, kurį saugo du auksiniai drakonai – apie Brodvėją netoli Cesaro Čaveso prospekto – dviem kalbomis ir kinų stiliaus architektūra yra kitoje pusėje. Vitrinos yra pripildytos vaistažolių preparatais, lagaminiais, bagažais, prietaisais ir drabužiais. “Hungry” lankytojai gali pasirinkti restoranus, kurie specializuojasi mažos sumos, skrudintų ančių ir Kinijos gatvės maistui. Naktį Old Chinatown plaza “East Gate” yra šviesiai apšviestas neonais.

Vietos gatvės menas meno apskrityje

2000 m. Viduryje Los Andželo menų apylinkės meno centre susikaupė ir tapo vis labiau populiarus tarp vietos gyventojų ir turistų. Kai pasivažinėjama su graffiti ir uždengiama, šioje vietovėje dabar yra kelios daugiabučio aukštumos ir yra padengtos dideliais gatvės meno freskomis. “Artisanal” kavinės ir valgyklos sujungia šaligatvius kartu su kūrybiniu meniu, drabužiais ir įrašų parduotuvėmis. Menų kvartalas yra maždaug 20 minučių pėsčiomis nuo Union Station stadiono Alameda gatvėje arba vieno metro auksinės linijos stotelės.

Slurp Some Ramen Little Tokyo

Vos už 20 minučių pėsčiomis nueisite iki “Union Station” stotelės arba metro auksinės linijos stotelėje, o jūs galite būti Japonijoje. Nuo Alameda ir 1-osios gatvės – mažasis Tokijas. Pasivaikščioję po japonišką kaimą, kartu su anime parduotuvė, restoranai shabu-shabu, izakaya, rameno parduotuvės, karaokė, suši galerija ir kepyklos. Netoliese yra ir Japonijos amerikiečių nacionalinis muziejus, ir MOCA šiuolaikiškas “Geffen”. Netoliese yra 1 gatvė.