Kada vaikai persikelia į 5 dydžio futbolo kamuolius?

Jauniems futbolo žaidėjams skirti standartiniai rutuliniai dydžiai yra 3, 4 ir 5. Naudodami tinkamą dydį vaikai gali tobulinti savo įgūdžius, turėdami tinkamą futbolo kamuolius. Jei reikia, paklauskite savo vaiko futbolo lygos personalo ar trenerio, kokio tipo kamuolys geriausiai tinka jūsų vaikui. Paprastai teisingas kamuolys dydis priklauso nuo jūsų vaiko amžiaus.

7 m. Ir jaunesni vaikai turėtų naudoti 3 dydžio futbolo kamuolius. Patikrinkite išspausdintą informaciją apie futbolo rutulį, kad rastumėte rutulio dydį. Jei nerandate žymenų, 3 dydžio kamuoliuko ilgis turi būti nuo 23 iki 24 colių. Matuokite rutulį naudodami lanksčią matavimo juostelę, pvz., Rūšies siuvėjų.

Dydis 4 futbolo kamuoliai tinka vaikams nuo 8 iki 12 metų amžiaus. 4 dydžio kampo apskritimo ilgis turi būti nuo 25 iki 26 colių.

Žaidėjai, vyresni nei 12 metų, turėtų naudoti 5 dydžio futbolo kamuolius, kurių ilgis 27-28 colio atstumu. 5 dydis taip pat yra standartinio dydžio kamuolys skirtas suaugusiems ir profesionaliems žaidėjams. Tarptautinė futbolo asociacijų federacija arba FIFA atlieka testus, siekdami užtikrinti, kad futbolo kamuoliai atitiktų griežtas specifikacijas. Ieškokite “FIFA Inspected” arba “FIFA Approved” ženklų futbolo kamuoliu. Kamuoliukai su šiais pavadinimais buvo griežtai ištirti perimetru, apvalumu, atsitraukimu, svoriu, vandens absorbcija, slėgio praradimu ir formos bei dydžio išlaikymu.

Vaikams reikia ugdyti įgūdžius su kamuoliu valdyti, todėl naudojant tinkamo dydžio ir svorio rutulį jie gali be reikalo sunkiai praktikuoti savo įgūdžius. Pavyzdžiui, naudojant per didelį ir didelį rutulį, mažiems vaikams bus sunku pasipriešinti. Be to, vaikai turi mokytis su tokiu pat dydžiu futbolo kamuoliu, kokį jie naudosis rengiamuose žaidimuose ir komandinėse praktikose. Žinodamas, kaip kamuolys reaguoja ir atsitraukia, vaikams lengviau žaisti gerai, kai jis skaičiuojamas.

3 dydis

Dydis 4

5 dydis

Svarba