Kas padės pilvo srityje? Elipsės ar bėgimo takelius?

Kai manote abs, galvokite apie kardio. Ir elipsės, ir bėgimo takeliai gali padėti jums prarasti riebalų ir sukurti apibrėžimą savo abs. Abiejų šių mašinų treniruotės gali būti naudingos įstrižai, nukreiptos įstrižai po šonkaulius, ir “rectus abdominis” arba “šešių paketų”.

Širdies ir kraujagyslių pratybos yra atliekami ilgą laiką ilgam laikui, apimant rankas, kojas arba abu tuo pačiu metu. Geriau apibūdinkite savo abs, pasukite į riebalinio deginimo širdies veiklą. Jūsų tikslams yra ir elipsės, ir bėgimo takeliai. Svarbu tai, kad jūs pratęsite pakankamai ilgą laiką, kad pasiektumėte svorio.

Kierat ir elipsiniai abu valdomi iš stovinčios vietos, ant kurios jūs turite priveržti savo abs, kad išlaikytumėte gerą padėtį ir pusiausvyrą. Kadangi jūs nuolat juda savo kojas nuo diržo važiuodami ar vaikščiodami, treniruoklis priverčia jus dirbti šiek tiek daugiau, tačiau jūs vis tiek turite išlaikyti savo abs stresu, stumdami ir traukdami polius ant elipsės.

Gera forma, elipsės ir bėgimo takeliu, turės teigiamą poveikį jūsų abs. Naudodami bėgimo takelį niekada nedėkite rankų ant turėklų. Naudokite jį tik pirmą kartą patekę į mašiną. Jei jūs atsilenkite ant turėklų, jūs ne tik užimsite darbą ne nuo savo abs, bet ir jūs suklaidinsite kalorijų išlaidas. Naudodamiesi elipsine, laikykitės kojelių ant pedalų, pečių pakelkite ir nugaros tiesiai. Nepertraukiamai judėkite rankas ir kojas sklandžiai.

Jūsų intensyvumas turės įtakos jūsų treniruotėms. Kai sėdėdamasis ant treniruoklio ar dirbdamas greitesne eilepsijos sparta, priverstas susitraukti savo abs su daugiau dėmesio, nei jūs turėtumėte su vidutinio intensyvumo treniruotėmis. Tai užtikrina didžiausią galingumą, per kurį jūs sunaudate daugiau kalorijų tiek per pratimą, tiek po jo. Ilgalaikis šių didelio kaloringumo išlaidų poveikis vadinamas perviršinio deguonies suvartojimo pertekliumi. Tokiu būdu naudodamiesi bėgimo takeliu ar elipsiniu būdu, ne tik jaučiatės abs darbo, bet ir greičiau išleidžia riebalų kilogramus į skrandį. Jūsų geriausias pasirinkimas yra pakaitomis aukštyn ir žemyn nuo didelio iki mažo intensyvumo.

Jei turite perteklių pilvo riebalų kartu su sąnario problemomis, jūsų geriausias variantas yra elipsinis. Elipsinės mašinos sukelia mažiau smūgių klubų, nugaros ir kelių, nei bėgimo takelius.

Širdies ir kraujagyslių pratimai

Pilvo susitraukimas

Puiki forma

Aukšto intensyvumo mokymas

Poveikis