Kas sukelia vėmimą važiuojant

Vėmimas važiuojant kartais laikomas ištvermės ir pasiekimų ženklu, bet tai nėra sveika. Tai yra ženklas, kad jūsų kūnas kažkas nėra balansas. Overexertion, dehidratacija ir mažas cukraus kiekis kraujyje yra dažnos vėmimo priežastis, ypač jei važiuojate dideliais atstumais arba intensyviai. Jei pastebėjote, kad jūsų vaikas nuolat vemiate, nepaisydamas koregavimų pagal jūsų gydymo režimą arba mitybos įpročius, pasikonsultuokite su gydytoju.

funkcijos

Vėmimui važiuojant dažnai prieš tai yra mėšlungis, pykinimas ar lengvas galvos svaigimas. Gali atsirasti ir kitų simptomų, tokių kaip raugėjimas, pilvo pūdymas ir pilvo skausmas. Priklausomai nuo priežasties, vėmimas gali atsirasti po ilgo seanso eigos ar važiavimo viduryje. Jei vėmimas įvyks netrukus po to, kai pradėsite važiuoti, tai greičiausiai dėl maisto ar skysčių sunaudojimo.

Priežastys

Kai paleidžiate, jūsų kūnas švepluoja kraują į galus, neatsižvelgiant į virškinimo sistemą. Jei prieš pradedant dirbti per anksti valgote, jūsų virškinimo procesas bus sutrikęs, nes tai gali lengvai sukelti pykinimą ir vėmimą. Kita vertus, bėgantis tuščiu skrandžiu gali sukelti hipoglikemiją – mažą cukraus kiekį kraujyje, kuris taip pat gali sukelti pykinimą ir vėmimą. Dehidratacija ir pernelyg didelė hidratacija turi panašų poveikį. Overexertion gali sukelti vėmimą, nes jūsų kūnas ištuštins skysčius, todėl jis gali absorbuoti atsirandančios rūgšties padidėjimą. Kitos priežastys gali būti alergijos – dėl skreplių atsiradimo, nerimo, netinkamo maisto vartojimo ir ligos. Kai kuriais atvejais pagrindinis virškinimo trakto sutrikimas gali sukelti vėmimą

Prevencija

Buvimas hidratuotas prieš, per ir po važiavimo geriant mažus gaudykles vandens metu, išvengti pernelyg hidratacijos, kuri taip pat sukelia vėmimą. Prieš važiuodami valgykite mažesnes maistas iki dviejų ar keturių valandų, kad įsitikintumėte, jog turite pakankamai kuro, bet suteiksite kūnui pakankamai laiko tinkamam virškinimui. Jei pamirštumėte valgyti, valgydami maži užkandžiai ne mažiau kaip 30 minučių prieš vaikščiojimą neturėtų sukelti problemų. Kai pradėsite jausti pykinimą važiuojant, sulėtinkite ir sumažinkite tempą. Atsikratykite akimirkos tol, kol pykinimas nepateks. Tempkite sau važiuodami ir nejudinkite vėmimo. Venkite valgyti maisto produktų ir medžiagų, kurios gali dirginti jūsų žarnyne, įskaitant kofeiną, alkoholį, prieskonius, dirbtinius saldiklius ir nesteroidinius priešuždegiminius vaistus, tokius kaip ibuprofenas.

Apsvarstymai

Jei koreguodami savo geriamojo ir mitybos įpročius ar koreguodami intensyvumo lygį nenutraukite vėmimo, kreipkitės į gydytoją, kad nustatytumėte diagnozę. Aptarkite bet kokią alergiją, kurią vartojate, ar vartojate vaistus, kad galėtumėte sužinoti, ar jie gali sukelti jūsų problemą. Jei vėmimui turite kitų simptomų, tokių kaip galvos svaigimas, burnos džiūvimas arba sumišimas ir nuovargis, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.