Kas yra paba nuo saulės poveikio?

Mums nepatartina įsigyti apsaugos nuo saulės, kurioje yra PABA iš vietinės vaistinės, prieš pradėdami važiuoti saulėtoje atostogoje. PABA arba para-aminobenzenkarboksirūgštis buvo viena iš pirmųjų saulės spindulių, kurie buvo plačiai prieinami įsigyti, ir kurie pasirodė lentynose 1970-aisiais. Bet dabar PABA retai naudojamas kaip apsaugos nuo saulės elementas, todėl priežastis nėra tokia baisi, kaip jūs galite manyti.

PABA The Nutrient

PABA yra maistinė medžiaga, rasta b-kompleksinių vitaminų ir kai kurių multivitaminų papildų. Grūdai, gyvūniniai produktai, kepenys, inkstai, melasa, grybai ir špinatai yra PABA. Žmogaus kūnas netgi gamina kai kuriuos PABA, kai folio rūgštis yra žarnose. Yra šalutinis poveikis, jei žmonės suvartoja daugiau nei maždaug 300 mg per parą, pvz., Pykinimą, odos bėrimus ir dirginimą, kurį sukelia rūgštingumas. PABA taip pat gali trukdyti antibiotikams, ty sulfatiniams vaistams, todėl, jei vartojate antibiotikus, venkite papildomos PABA.

PABA privalumai

Sveikatos nauda buvo siejama su mažomis papildomų PABA dozėmis, tačiau tyrimai ir toliau juos išbando ir tikrinami, • mažina odos pažeidimus, susijusius su dermatitu, • gerina vaisingumą, • mažina odos spalvos pakitimus, susijusius su vitiligo spalvos pakitimu, • veiksmingiau Baltymas organizme

Kaip PABA pasibaigė apsaugos nuo saulės priemonėmis

Dažniausiai naudojamas PABA yra apsauginis nuo saulės poveikis, kuris veikia kaip dažiklis, absorbantis ultravioletinių spindulių B (UV-B) šviesą, kurie sukelia saulės nudegimą. PABA negali apsaugoti tave nuo saulės, jei tik jis vartojamas per burną, jis turi būti taikomas vietoje. PABA yra benzeno žiedas, kuriame elektronai gali maišyti arba rezonuoti tarp skirtingų vietų šešių pusių struktūroje. Elektronai taip pat gali atsitrenkti gretimoje karboksilo grupėje, susidedančios iš anglies, dviejų oksigenų ir vandenilio (COOH). Šis elektronų šokis atitinka UV-B spindulių šviesos bangas, absorbuoja ir užblokuoja UV-B energiją, paverčia šviesą į šilumą.

“Cons of PABA”

Tyrėjai nemanė, kad PABA sukėlė žalą mūsų ląstelėms ar apsinuodijo mūsų sistemomis; vietoj to, PABA dažniausiai sukelia alergines reakcijas žmonių, kurie ją pritaikė odai. PABA taip pat dėmė drabužius. Tačiau PABA nerasta daug daugiau apsaugos nuo saulės. PABA esteriai pakeičia PABA, kurie yra mažiau erzina.

PABA tyrimo rezultatai

1989 m. Paskelbtoje FDA ataskaitoje teigiama, kad PABA esterio komponentas suskaidytas į žinomą kancerogeną, nepaisant to, kad yra tikras įrodymas, kad PABA nuo saulės poveikio buvo susijęs su vėžiu. Nepaisant to, buvo sugadinta PABA ir PABA esterių reputacija. Kai kurie mokslininkai tiki, kad PABA pažeidžia ląstelių DNR, todėl padidėja odos vėžio rizika. Apsaugos nuo saulės, kurių sudėtyje yra cheminių medžiagų, tokių kaip PABA, laikomos absorbuojančiomis losjonais, o kai kurie sveikatos priežiūros srities tyrėjai rekomenduoja, kad vartotojai pirkdami atspindinčius apsaugos nuo saulės priemones vietoj tų, kurie blokuoja tiek UV-A spindulius, kurie prisideda prie ankstyvojo senėjimo, tiek UV-B spindulių .