Kas yra vitaminas b16?

Vitaminas B-16, taip pat žinomas kaip dimetilglicinas, N, N-dimetilglicinas, dimetilamino acto rūgštis, N-metilsarkozinas arba DMG, yra daugiau maisto papildas nei vitaminas. Vitaminas B-16 yra amino rūgšties glicino darinys. Medikamentu, vitaminas B-16 nėra tikras vitaminas, nes B-16 stokos nesukelia jokių kenksmingų poveikių jūsų organizme. Tačiau vitaminų B-16 gamintojai teigia, kad jie gali pagerinti sporto rezultatus, stimuliuoti imuninę sistemą ir padėti gydyti autizmą, epilepsiją ir mitochondrinę ligą. Jūs neturėtumėte vartoti ar vartoti vitamino B-16 konkrečios medicininės būklės gydymui be konsultacijos su medicinos specialistu.

Vitamino B-16 aprašymas

Vitaminas B-16 yra aminorūgšties glicino darinys, jis turi panašią cheminę struktūrą vandenyje tirpaus vitamino. Vitamino B-16 struktūrinė formulė yra (CH3) 2NCH2COOH. Jūsų kūne jūsų plonoji žarna sugeria vitaminą B-16, o tada jūsų kepenys paverčia jį kitais naudingais metabolitais. Vitaminas B-16 taip pat veikia kaip DNR, aminorūgščių, neurotransmiterių ir hormonų blokas.

Naudojimas vitamino B-16

Gamintojai vitaminų B-16 papildų teigia, kad kaip papildas, vitaminas B16 gali pagerinti jūsų imuninę sistemą, stimuliuojančias neurologines funkcijas ir padeda valdyti autizmą ir epilepsiją. Pasak Memorialinio Sloan-Ketteringo vėžio centro, vitaminas B-16 sustiprina imuninį atsaką žmonėms ir gyvūnams, pagerindamas deguonies panaudojimą hipoksijos metu – tai yra medicininė būklė, kai jūsų kūnas nesugeba pakankamai deguonies. Vitaminas B-16 taip pat gali sumažinti pieno rūgšties kaupimąsi kraujyje, kai atsiranda stresinių įvykių, kurie padeda išvengti traukulių. Tačiau vitamino B-16 naudojimas kaip medicinos priedas išlieka prieštaringas, nes šiuo metu turimi tyrimai nepatvirtina vitaminų B-16 medicininės naudos.

Vitamino B-16 pranašumai

Vitaminas B-16 yra metilo donoras. Metil donorai padeda organizmui gaminti smegenų chemines medžiagas ir taip gali pagerinti seksualinį malonumą, nuotaiką, energiją, gerovę, budrumą, koncentraciją ir vizualų aiškumą. Pasak “Nekilnojamojo vitaminų ir mineralinių medžiagų knygos”, vitaminas B-16 yra veiksmingas energijos stiprintuvas ir ištuštinimo bei širdies ir kraujagyslių sustiprinimo maistinė medžiaga. Be to, vitaminas B-16 gali apsaugoti nuo infekcinių agentų jūsų kūne ir gali optimizuoti sportininkų ir aktyvių asmenų veiklą.

Vitamino B-16 šaltiniai

Fiziologiškai vitaminas B-16 yra cholino šalutinis produktas. Jis kraujuoja jūsų kūne mažais kiekiais tik kelias sekundes vienu metu. Natūraliai galite rasti vitaminą B-16 tiek gyvūno, tiek augalo ląstelėse ir tam tikruose maisto produktuose, įskaitant kepenis, pupeles ir javų grūdus. Be to, galite rasti vitaminą B-16 išorinėje ryžių, alaus mielių, grūdų ir daugelio rūšių sėklų dangoje. Šis vitaminas taip pat parduodamas papildomoje formoje. Tačiau prieš vartodami bet kokį sveikatingumo priedą, įskaitant vitaminą B-16, turėtumėte pasikalbėti su gydytoju.