Kieratinių elektrinių reikalavimų reikalavimai

Kintamosios srovės poreikis varijuoja tarp prekių ženklų ir modelių. Dauguma gyvenamųjų bėgimo takelių veikia standartiniu 120 voltų, įžemintomis ir specialiomis iškrovimo vietomis. Gamintojai rekomenduoja naudoti specialų standartą atitinkantį bangų slopintuvą. Jei jūsų anga neatitinka tramplinės galios reikalavimų, turėsite samdyti profesionalų elektriką.

“Icon Health & Fitness” gaminamiems kilimėliams, kuriuos sudaro “NordicTrack”, “ProForm”, “Weslo” ir keletas kitų, reikia 120 voltų grandinės. “Smooth Fitness” teigia, kad jos treniruokliai skirti naudoti 110 voltų grandinėje. Tai yra iš tikrųjų tos pačios parduotuvės. Standartinis gyvenamasis namas JAV yra 120 voltų. Tačiau faktinė įtampa paprastai yra nuo 117 iki 124 voltų. Paprastai produktas, įvertintas 110, 115 arba 120 voltų grandine, yra suderinamas su standartine gyvenama 120 voltų išleidimo anga.

Įjunkite bėgimo takelį į įžemintą lizdą. Tai apsaugo jus nuo šoko, jei treniruoklis neveikia. Įžemintas dėžė arba anga jungiasi prie žemės, kuri suteikia mažiausio elektros energijos atsparumo kelią. Įžemintos išėjimo angos turi trečią įžeminimo kaiščio angos. Negalima keisti bėgimo takelio tvirtinimo įtaiso, jei jis nėra įžemintas. Nuimkite elektriką, kad įdiegtumėte tinkamai įžemintą lizdą.

Bangos slopintuvas apsaugo jūsų bėgimo takelį, jei jūsų namuose yra staigus elektros energijos pralaidumas. Kieratinių automobilių gamintojai rekomenduoja vieną išleidžiamąją srovės slopintuvą su UL 1449 pereinamojo įtampos slegia slopintuvu (TVSS). Slopintuve turi būti įjungta UL slopinta įtampa 400 voltų arba mažesnė, o elektros galia 120 voltų ir 15 amperų. Įjunkite viršįtampio slopintuvą į įžemintą lizdą, tada įjunkite bėgimo takelį į bangą slopintuvą.

Prijunkite bėgimo takelį į specialią grandinę. Tai reiškia, kad jokie kiti prietaisai nėra prijungti prie tos pačios grandinės. Tredbliukai nėra suderinami su GFCI įrengtais realizavimo punktais. Nejunkite bėgimo takelio į ilgintuvą. Netinkamai įjunkite bėgimo takelį galite sužaloti ar pažeisti bėgimo takelį. Visada laikykitės paskelbtų jūsų konkretaus modelio ir modelio nurodymų.

Apie voltus

Įžemintas lizdas

Viršįtampių slopinimo reikalavimai

Įspėjimai