Kodėl aš dar labiau svarsčiuosiu į mastą net ir po to, kai naudojuosi?

Sunku iš karto po pratimo ar net ryte po treniruotės gali duoti jums klaidingą požiūrį į fizinį krūvį. Skirtingo skysčių susilaikymo, moterų hormonų pokyčiai, susiję su menstruaciniu ciklu, jūsų svėrimo laikas, jūsų mitybos modeliai tą pačią dieną ar dieną, ir kiek skysčio, kurį geriate, gali laikinai pakelti skalę aukštyn arba žemyn. Užuot tikrinti savo svorį kasdien, vieną dieną per savaitę pasirinkite svėrimą ir žingsnius ant svarstyklių tuo pačiu dienos laiku ir panašiais drabužiais.

Pratimai degina kalorijas ir atlieka svarbų vaidmenį svorio valdyme. Tačiau deginant papildomas kalorijas nepakanka svorio mažinimui, jei taip pat padidinsite kalorijų kiekį. Kalorijų, kurias sunaudojate, skaičius turi būti mažesnis už skaičių, kurį sudeginate, kad išlaikytumėte svorį. Pažiūrėkite į savo mitybos įpročius, kad nustatytumėte patobulintą vietą. Svorio netekimui palaikyti nereikia drastiškų pokyčių dietoje. Apytiksliai nuo 200 iki 250 kalorijų, priskiriamų jūsų kasdieniam suvartojimui, yra pakankamas, kad galėtumėte pasisavinti skales.

Pratimai gali sukelti laikiną svorio padidėjimą dėl jūsų raumenų atsako į sunkią veiklą. Stiprus treniruotės, pavyzdžiui, ašaros raumens skaidulos ir gali sukelti jūsų raumenys išlaikyti vandens. Širdies ir kraujagyslių uždegimas taip pat sukelia jūsų raumenis išlaikyti daugiau glikogeno, angliavandenių forma, kuri skatina aerobinį aktyvumą. Pasiruoškite ne tik savo raumenis, bet ir glikogeną, tačiau glikogenas traukia vandenį, kaip teigia Certified Strength and Conditioning Specialist William Sukala.

Gali būti, kad jūs gaunate raumenis, ypač jei reguliariai sportuojatės, įskaitant jėgos treniruotes pagal savo režimą. Jei vartojate mažiau kalorijų, nei deginate, sunku gauti raumenų. Tačiau, jei vartojate maždaug tokį patį kiekį ar net daugiau kalorijų nei galite deginti, gali būti pridedamas raumens svoris. Net ir šiuo atveju, maždaug 1 svaras per savaitę paprastai yra labiausiai raumenys, kurį galite tikėtis gauti.

Nors trys veiksniai gali būti susiję su laikinuoju svorio padidėjimu, susijusiu su pratimais, ilgalaikis fizinio krūvio poveikis jūsų svoriui bus teigiamas tol, kol bus nuosekliai sukurtas kalorijų deficitas. Norint pasiekti geriausius rezultatus, aerobiškai pratima bent penkias dienas per savaitę, kasdien dirbama bent 30-60 minučių. Pasitarkite su savo gydytoju, prieš pradėdami naudotis pratimų programa, jei sirgote širdies ligomis.

Kalorijų lygtis

Glikogeno ir vandens saugojimas

Raumenų pasipriešinimas

Apsvarstymai