Kodėl mano bėgimo takelis stabdo ir pradeda?

Tredblius laikykite iki ekstremalaus naudojimo, jei gerai suprojektuotas. Bet suskirstymas gali atsirasti, jei vartotojai viršija svorio ribas arba nevykdo reikalingos priežiūros. Paprasta problema gali paaiškinti, kad treniruotes nepageidaujamas paleidimas ir stabdymas. Neaiškūs sustojimai gali taip pat parodyti rimtų problemų. Prieš kreipdamiesi į techniką, pasitarkite su savininko instrukcija dėl patarimų dėl trikčių šalinimo. Atsakymas gali būti nemokamas.

Perkaitimas

Nebrangūs bėgimo takeliai negali būti tiek apkrovos, kaip sunkieji modeliai, todėl prieš pirkdami patikrinkite svorio galią. Perkaitimo požymiai yra neįprasti karštieji aliejaus kvapai arba degaus plastiko kvapas. Daugelyje bėgimo takelių perkaitimo išjungia jungiklį, variklį stabdant prieš sunkius sužalojimus. Kai varikliai aušinami, kai kurios mašinos iš naujo nustatomos, tačiau dažnai reikia atlikti rankinį nustatymą prieš paleidus bėgimo takelį. Jungiklio jungikliai turi būti lengvai prieinami prie variklio. Pakartotinai atjungus išjungiklį, atsiranda rimta problema, tačiau sprendimas gali būti toks pat paprastas kaip aušinimo anga. Laikykite variklio korpusą nuo sulenktų kilimėlių, papildomų drabužių ar kitų dalykų, kurie gali užblokuoti oro srautą.

Diržo reguliavimas

Jei diržo kraštas prasilenks prie bėgimo kelio krašto, tai variklis įneša papildomą įtampą. Neįprastas triukšmas ar išblukęs diržo kraštas daro šią problemą akivaizdu, tačiau kitų diržų problemų gali būti sunkiau pastebėti. Savininko vadovuose pateikiami guolių ir diržų tepimo reikalavimai. Praleidžiant techninę priežiūrą padidėja trinties apkrova. Kilimo drožlių vietų uždėjimas greitai užsandarina diržą su purvu ir smėliu ir sustiprina bėdą. Reguliarus valymas ir tepimas tampa taip pat svarbus, kaip tinkamai sureguliuoti mašinos veikimą.

Raktų tipai

Kiekvienas bėgimo takelis turi turėti saugos rakto jungiklį. Bėgeliai ir vaikštynės užtraukia raktų virvelės galą į drabužius arba diržą, kad įsitikintų, jog bėgimo takelis sustoja, jei vartotojas sumažėja. Saugos jungiklių tipai svyruoja nuo magnetų iki slėgio klavišų. Kaip bet koks jungiklio amžius, patikimumas mažėja. Pertraukiama operacija gali būti laikinai nustatyta, pašalinus raktą ir iš naujo įterpiant. Degius arba oksiduotus kontaktus reikia pakeisti kvalifikuotu specialistu.

Galios svarstymai

Geras technikas pirmiausia patikrina maitinimo laidą. Priežastis, dėl kurios netikėtai pradedama ir neprognozuojama stadija, gali būti taip paprasta, kaip ir maitinimo kištukas, dėl kurio nėra patikimo kontakto su sieniniu lizdu. Ištraukite kištuką į elektros lizdą, kad atskleistų, ar tai sukelia problemų. Ištraukus kištuką ir šiek tiek platesniau plintant, prieš iš naujo įdėkite, gali išspręsti problemą. Tačiau jei kištukas netinka ir problemos tęsiasi, elektrikas gali įdiegti naują sieninį lizdą; saugikliai taip pat sukelia pertrūkių energijos tiekimo sutrikimus, nes kontaktai ilgainiui sukuria izoliuojančius oksidus. Patikrinkite prietaiso saugiklio vietą ir tipą bei atjunkite maitinimo laidą prieš patikrindami saugiklį ir saugiklių dėžę. Pakeiskite saugiklį, kad įsitikintumėte, jog tai nėra problemos šaknis. Vizuali apžiūra ne visada atskleis klaidą.

Elektronika Creep

Išplėstinės bėgimo takeliai paleidžia pratybų programas, kurios automatiškai keičia greitį ar nuolydį. Vidinis kompiuteris, kuris reguliuoja greitį ir nustato platformą iki reikalingo kampo, priklauso nuo elektros kontaktų, kad įjungtų variklius bėgimo takeliuose. Per procesą specialistai nurodo, kad “šliaužimas” – išsiplėtimas ir susitraukimas dėl šildymo ir vėsinimo – plokštės ir lustai gali išstumti iš lizdų. Dėl nesklandumų gedimai gali būti pertraukiami, dėl ko sistemos paleidimas greitai pasibaigė. Kvalifikuoti technikai aptarnauja šias problemas.