Kodėl mano Kierat squeak?

Bėgimo takai yra sudėtingos mašinos, sudarytos iš mechaninių elementų, tokių kaip diržai, varikliai ir elektroniniai komponentai. Tiesiog kaip automobilis, bus kartų, kai viskas vyks blogai, o mašina gali tai signalizuoti jums su squeaking triukšmu. Jei jūsų Kierat squeaking, tai gali sukelti keletas veiksnių ir paprastai rodo, kad reikia papildomos priežiūros.

Squeaking prasmė

Squeaking bėgimo takelis gali nurodyti vieną iš daugelio dalykų. Tai gali reikšti, kad jūsų diržas turi tepimo arba jis nėra lygus dabartinėje padėtyje. Be to, tai gali signalizuoti, kad jūsų vaikščiojimo diržas turi būti sureguliuotas. Squeaking gali taip pat parodyti netinkamą surinkimą arba laisvas dalis.

Patarimai, kaip taisyti

Prieš atlikdami kokius nors pakeitimus įsitikinkite, kad jūsų bėgimo takelis sėdi ant plokščio, lygiojo paviršiaus. Vadovaudamiesi savo vadovu, sutepkite diržą taip, kaip nurodyta, įsitikinkite, kad bėgimo takelis yra išjungtas. Jei šie du pataisymai neišsprendė problemos, tai greičiausiai yra rimtesnė problema, todėl gali prireikti skambinti savo skambučio gamintojui už paramą ir susisiekti su profesionalu, kuris gali padėti išspręsti problemą.