Kodėl važiuoti vienkartine?

Vienkartiniai automobiliai yra vienkartinės transporto priemonės, kurios išsivystė iš pradinio dviračio, Penny Farthing, kurį sudarė didelis priekinis ratas ir daug mažesnis užpakalinis ratas. Kai šis dviratis pasidarė smūgis arba staiga sulėtėjo, nugaros ratas nuvažiavo nuo žemės, todėl daugelis ramių išmoko išlaikyti pusiausvyrą tik prie priekinio rato. Gamintojai netrukus pradėjo gaminti automobilius tik vienu ratu.

Kai kurios iš vienos dviračio važiavimo privalumų yra kalorijų deginimas ir koordinavimo, koncentracijos ir pusiausvyros didinimas. Kadangi vienos dviračiai neturi vairų, vairuotojai turi subalansuoti, naudodami tik pilvo raumenis ir kojų raumenis. Tai padeda jums sukurti sveikesnę branduolį. Ilgi dviračių seansai taip pat padidina jūsų širdies ritmą, dėl kurio gali atsirasti sveikesnė širdies ir kraujagyslių sistema. “Unicycle” važiavimas yra efektyvus būdas gauti mažo poveikio treniruotę tiems, kurie turi pažeistus kelius ir kojas.

“Unicycle” yra įdomus veiksmas nepriklausomai nuo jūsų sugebėjimų lygio. Svetainėje “Just One Wheel” teigiama, kad “Unicycle” važiavimas yra savęs motyvuojantis ir psichologiškai stimuliuojantis, nes jūs pastebėsite patobulinimus kiekvieną kartą važiuodami. Kai kurie žmonės mano, kad jie suteikia jiems jausmus kontroliuoti, kai jie gali pasiekti balansavimą ir važiuoti tik vienu ratu.

Vienkartinė kelionė yra šiek tiek neįprasta veikla. Dėl to vienybės jausmas linkęs augti tarp dviračių lenktynininkų. Daugelis raitelių keliauja dideliais atstumais tik važiuodami ir praleisti laiką su kitais unicikliniais. Vienkartinis važiavimas dažnai yra šeimos veikla, o važiuojant kartu šeimos nariai gali būti artimesni.

Kai kurie raiteliai naudoja savo unicycles kaip pagrindinį transporto būdą važiuoti keliaujant ir važiuoti keliu. Kadangi vienkartiniams automobiliams nereikia jokio kuro rūšies, galite taupyti pinigus siurblyje. Vienadieniuose automobiliuose taip pat yra tik keletas judančių dalių, kurios gali sulaužyti. Tai reiškia, kad paprastai nereikia daug išleisti remontui. Jums taip pat nereikės išleisti pinigų specialioms programėlėms, skirtoms laikyti ar gabenti savo vienkartinius automobilius.

Jūs niekada nesibaigsite iššūkių dėl unicycle. Kai vaikštote į priekį, galite sutelkti dėmesį į važiavimą atgal arba vieną pėdą. Ir kai jūs puikiai važiuojatės, jūs visada galite išmokti žaisti žirgų lenktynėse. Taip pat galite sužinoti įvairius unicycling stilių, pavyzdžiui, kalnų unicycle ar freestyling. Be to, egzistuoja įvairūs unicycle stiliai, tokie kaip galutinis ratų unicycle, kuriame nėra sėdynės, arba žirafa, kurios sėdynė yra ne mažiau kaip 5 pėdos ore.

Investuokite į įvairias saugos priemones, kad apsaugotumėte savo kūną, kai kriste. Svarbi saugos priemonė apima dviračių šalmą, padengtas dviračių pirštines, kelio įdėklus ir rankines.

Sveikatos privalumai

Emocinė ir psichinė sveikata

Socialinės išmokos

Ekonominės naudos

Veislė

Apsvarstymai