Kokia joga yra p90x joga?

P90X asmeninis treneris ir kūrėjas Tony Horton teigia, kad jo fizinė sėkmė priklauso ne tik nuo kėlimo svorio, bet ir jogas atliko svarbų vaidmenį išlaikant jį jauną ir aktyvią. Joga X sujungia stiprią, tekančią jogą, kurioje laikomi keli kvėpavimo būdai. Hortonas minima tiek “Ashtanga”, tiek “Vinyasa” joga, bet jis taip pat sujungia laikinąsias pozas, o tai rodo, ką galite rasti Hatha jogos klasėje.

Joga X yra ekstremali

Po keleto dienų širdies pumpuojančių vaizdo įrašų, kuriuose veikia rankos ir kojos, ir aerobinių pratimų, tokių kaip plyometrija, “Yoga X” yra sveikintinas palengvėjimo skausmas daugeliui žmonių. Bet būk pasirengęs dirbti. Ši jogos programa yra skirta raumenims ištempti ir sustiprinti. Jogoje X pradedate nuo kvėpavimo ir švelnios šilumos, kuri apima keletą Cat / Karvės raundų. Po to, kai jūsų kūnas yra sušilęs, Hortonas kelia keletą Saulės sveikinimų raundų, atsižvelgdamas į įvairius variantus, kurie tave pakelia, pavyzdžiui, “Warrior” ir “Triangle”. Jūsų treniruotė tęsiama, išlaikant keletą balansavimo pozų, atvėsti ir, galų gale, lavonas.

Hatha, šeštoji filialas

Tradiciškai yra šešios jogos šakos, kurios apima meditaciją, kvėpavimą ir kitas filosofines disciplinas. Viena iš šių šakų yra “Hatha joga”, kuri yra fizinė jogos praktika. Visos jogos pozos, kurias šiandien praktikuoja, kyla iš Hatha jogos. Jogoje X Hortonas teigia, kad stilius yra Ahstanga ir Vinyasa, tačiau svarbu pažymėti abi stilius, kylančias iš Hatha jogos. Panašiai ir vėlesniame DVD diske Horton dalyviai turi balansavimo pozicijas, kurios yra tradicinės daugeliui Hatha jogos klasių.

Ashtanga, neveikia joga

Ashtanga jogą sukūrė Šri. K. Pattabi Jois, XX a. Jogos guru. Ashtanga joga laikoma teorine jogos praktika. Mokytojai vadovauja mokiniams per eilę pozų, jungiančių judesį su kvėpavimu – beveik ritmui įkvėpus ir iškvėpant. Kiekvienas judėjimas vadovaujasi skaičiavimais Sanskirt – senovės indų kalba. Ashtanga joga yra metodinė ir atitinka griežtą formulę. Ashtanga joga dažnai yra painiojama su galios joga, tvirtesne Vinyasa joga. Hortonas vadina savo jogą “Ashtanga”, bet remdamasis Ashtanga jogos tradicijomis, Hortono jogas labiau susijęs su Vinyasa.

“Creative Vinyasa Flow”

Ashtanga jogoje kiekviena tekanti seka, kuri susieja kelis poses kartu, vadinama vinyasa. “Vinyasa” joga sukurta kaip “Ashtanga” joga. Vinyasa jogos mokytojai neapsiriboja ta pačia metodika ir taisyklėmis kaip ir Ashtanga. Mokytojai gali pritraukti kūrybiškumą ir įvairovę savo jogos pamokoms. “Yoga X” Hortonas nagrinėja Vinyasa jogos kūrybines tradicijas, o ne seka Ashtanga jogos sistema. Horton “P90X” dalyviams suteikia stiprų ir prakaitą vinyasą.