Kokia yra gera mitybos svarba vaikams?

Nėra jokių abejonių dėl šios priežasties: vaikai yra smulkmenininkai. Kai kurie vaikai tik nori valgyti vieno tipo maisto, kai kurie vaikai nebandys nė vieno naujo maisto, o kai kurie vaikai nebus valgyti jokios konkrečios spalvos maisto. Gera mityba vaikams yra nepaprastai svarbi, nors jų tėvams dažnai sunku išlaikyti. Tinkama mityba yra svarbi vaikystėje, kad vaikas augtų, kad gautų sveiką amžių ir svorį, galėtų sutelkti dėmesį mokykloje ir neturi jokių mitybos trūkumų.

Per laikotarpį nuo gimimo iki amžiaus 5 žmogaus kūnas sparčiausiai auga. Vaikų kūnai pereina nuo nusileidimo iki vaikščiojimo, tada sportuojantiems ir sportuojantiems. Vaikystė yra laikas, kai sveiki ir stiprūs kaulai ir raumenys yra būtini, kad jie nepakenktų jų raumenims ar nesulūžtų kaulų dėl maistinių medžiagų trūkumo. Kalcio iš pieno, sūrio ir jogurto padeda sustiprinti vaiko kaulus, kai jie auga didesni ir aukštesni. Baltymai iš maisto produktų, pavyzdžiui, kiaušiniai ir žemės riešutų sviestas, degalus raumenis, kad vaikai galėtų vaikščioti ir žaisti nepažeidžiant raumenų audinio.

Daugelis mitybos trūkumų, pavyzdžiui, rachitas ir lervos, dažnai būdavo paplitę vaikams, bet dabar yra labai reti. Tai yra todėl, kad dabar mes žinome, kad tinkama mityba neleidžia pavojingų sutrikimų, susijusių su mitybos trūkumais. Svarbu įsitikinti, kad vaikai gauna pakankamai vitaminų ir mineralų, valgydami maistą iš visų rekomenduojamų maisto grupių kasdien, ypač vaisių ir daržovių.

Vaikų nutukimas tampa tokia problema, kad su nutukimu susijusios sveikatos problemos, su kuriomis susiduria suaugusieji, pirmą kartą pasirodo vaikams. Dabar yra jaunų mokyklų vaikų antrojo tipo diabeto ir aukšto cholesterolio atvejų. Jei vaikai moko gerą savo tėvų mitybos praktiką, jiems mažiau tikėtina, kad jie bus per daug maitinami ir nutukę. Geri mitybos įpročiai, pvz., Kiekvieną dieną valgantys vaisius ir daržoves, ir ribojantį cukraus vartojimą, apsaugo nuo vaikų nutukimo problemų, kurios gali trukti visą vaiką.

Vaikams turi įtakos tai, ką valgo jų tėvai. Jei jie mato, kad jų mama ar tėtis modeliuotų sveiką mitybą, pavyzdžiui, valgydami vaisius kaip užkandą, vaikai greičiausiai padarys tą patį. Gera mityba yra svarbi vaikystėje, nes tai yra laikas, kai susidaro gyvenimo įpročiai. Jei vaikas auginamas gerti sodą, kai tik norės, ji greičiausiai tęsis tuos nesveikos įpročius į pilnametystę, kuri galiausiai gali sukelti sveikatos problemų.

Vaiko veikla mokykloje yra labai susijusi su vaiko mitybos įpročiais. Pavyzdžiui, pusryčius valgantys vaikai turi didesnę koncentraciją mokykloje nei vaikai, kurie praleidžia pusryčius. Gera mitybos praktika apima valgymą pusryčių kiekvieną rytą, kad vaikas būtų maitinamas ir pasiruošęs sutelkti dėmesį. Mokymasis ir koncentracija mokykloje lemia geresnį mokymąsi, kuris savo ruožtu suteikia daugiau galimybių gyvenime.

Augantys kaulai ir raumenys

Mitybos trūkumų prevencija

Nutukimo prevencija

Valgymo įpročiai gyvenimui

Mokymosi koncentracija