Kokie geri pratimai pirmiesiems 3 mėnesiams nėštumo metu?

Pirmieji trys nėštumo mėnesiai suteikia jums daugiausia laisvės pradėti arba palaikyti jūsų pasirinktą fizinę pratybų tvarką. Nors pirmojoje trimis nėštumo trimestrais gali būti daugiau rytinės ligos, jūs neturite tokio didžiulio pilvo, kuris jus sveria, o jūsų kūnas skauda visą. Nesvarbu, ar treniruotės yra kasdienio įpročio, jūs negalite gyventi be ar ką nors, ko dar nepadarėte nuo vidurinės mokyklos P.E., yra tinkamas nėštumo užsiėmimas jums ir jūsų negimusiam kūdikiui.

Jei jau esate fiziškai aktyvus, per pirmuosius tris mėnesius turėtumėte sugebėti išlaikyti savo įprastus pratimus. Jūs vis dar galite gulėti ant nugaros tų temų ar jogos pozų – ką jūs negalite padaryti vėlesniais mėnesiais, nes tai gali pakenkti jūsų kūdikiui kraujo apykaita. Tikimybė, kad nėštumas dar nepadarė įtakos jūsų pusiausvyros centrui, todėl galite laisvai judėti Zumba klasei arba prakaituoti senus žmones. Galite saugiai tęsti savo kasdienius važiavimus ar važiavimus.

Nepriklausomai nuo jūsų tinkamumo lygio, kai kurie pratimai yra saugūs visiems ir gali pagerinti nuotaiką, energijos lygį ir neleisti jums gauti daugiau nei rekomenduojami 25-35 svarai. Nesukeldamas įtempių savo sąnariams ar kaulams, plaukiojantieji dirba su visais raumenimis. Vaikščiojimas leidžia jums sutaupyti pratimų kasdienį darbą. Stacionaraus dviračio važiavimas yra dar vienas saugus pratimas.

Kai kurie pratimai nėštumo metu niekada nėra geri. Venkite bet kokio kontaktinio sporto, kuriame asmuo gali sužeisti tave ar kūdikį su rutulio ar jo kūno jėga. Praleiskite šlaitus, nes galite susidurti su kažkiene, kažkas ar kenčia nuo aukščio ligos – ribojant jūsų kūdikio deguonies tiekimą. Nėštumo metu uždėkite gimnastiką, slidinėti vandenį, nardyti ir pasivažinėti jodininkais. Jodinėjimas gali pakenkti kūdikiui.

Net ir tada, kai tik einate į energijos pėsčiomis, turėtumėte imtis ne tik mėgstamų melodijų, įkeltų į jūsų mp3 grotuvą. Papuoškite tinkamą sportinį liemenį, laisvą aprangą ir sportuojančius batus. Paimkite buteliuką vandens, kad jis būtų hidratuotas. Uždegimas iš anksto ir atvėsinimas po. Jūs neturėtumėte jaustis karšta ar suvyniota. Per pirmus tris mėnesius perkaitimas yra ypač pavojingas.

Pratimai išlaikyti

Pratimai į pradžią

Pratimai, kuriuos reikia vengti

Treniruojantis atsargiai