Kokie raumenys veikia baidarės darbe?

Ką ne mylėti apie baidarės? Išvaizda gamtoje, galbūt patirianti jūros gyvybę, priklausomai nuo to, kur esate, yra grazus. Ir tarsi tai nebūtų pakankamai priežastis, kad pasiektumėte po jo, jūsų viršutinė kūno dalis yra viena iš treniruočių. Jūsų nugaros, pečių, rankų, rankų, pilvo, krūtinės ir ypač širdies yra pagrindinės tikslinės sritys per šį nuotykius. Netgi baidarės valandos šiems raumenų grupėms suteiks daugiau darbo, nei jūs tikriausiai pasiektumėte vienoje sporto salėje.

Nugaros ataka

Kiekvienas smūgis, kurį imate, kai baidarės yra vienos rankos eilė. Vaizdas daro vienos rankos hantelio eilę arba sėdintį kabelių eilę; iš esmės tas pats judesys su vairo. Kiekvienas smūgis labai veikia latus. Nors viena ranka grįžta atgal, kita gauna ruožas ir tada susitraukia. Tai efektyvus grįžtamasis treniruotės etapas ir jūs galite pereiti prie bet kokio tempo ar varianto, kuris tau patinka: sprinto, ilgio komplektai, kurių kiekvienas traukia kiek įmanoma sunkiau, platus sukibimas ar siauras rankena.

Boulder pečiai

Apskritai, bet kuriuo metu, kai atliksite nugaros treniruotę, būsite pataikyti į pečius, ypač galines deltoidines galvas. Kayaking atveju tiesioginis poveikis pečiams yra daug labiau įtrauktas nei tipiškas nugaros treniruotės. Pasibaigus kiekvienam smūgiui, irklys vėl turi pakilti ir aplink jį. Šis judesys perkelia apkrovą iš didelio lato raumenų iki pečių. Šis priekinis apykaitinis judesys tikrai atakuoja galines, šonines ir priekines deltes. Vėlgi, keičiant jūsų rankenos tempą ir plotį, bus skirtingi raumenų veikimo būdai.

Ginklai ir rankena

Kaip ir bet kuris kitas sporto trasa, bičepso darbas yra judėjimo šalutinis produktas. Baidarės metu tricepsas taip pat aktyviai sutinka. Kai viena ranka pasivažina, nuklydusi bicepsą toje pusėje, kita ranka kovoja su priekio pratraukimu, kad sukurtų daugiau sukimo momento ant batų. Šis pratęsimas apima daugybę tricepsų. Kadangi bicepsai ir tricepsai daro viską, jūsų rankena ir dilbiai tampa užpulti, valdydami ir valdydami irklius. Panašiai kaip “high rep” pylimo treniruotes, rankos bus nuovargis, o jūsų dilbiai bus išbandyti per baidarės seansą.

Abs iš plieno

Kaip ir su visais sukimosi judesiais, pilvas ir įstrižai yra labai susiję ir atsakingi už jūsų darbą. Jei turite silpną pagrindinį raumenį, pasisekimas taps sunkiu baidarės seanso metu. Jūsų liemenė, kuri eina nuo liemens iki kaklo, nuolat veikia sukimosi ir priešinga rotacija, dėl to didžiulė stuburo stabilizavimo ir pusiausvyros paklausa. Tikimės, kad baidarės, neapmokestinus pilvo ir šerdies, nesitikės, kad norite laimėti automatines lenktynes ​​su klaidinga ašimi tarp jūsų ratų.

Kaip tricepso dalyvavimas baidarės sporte, taip pat dalyvauja krūtinė. Kai viena ranka grįžta atgal, kita kovoja su priekine stūmimu, kaip vienos rankos hantelio stende. Įdomu yra tai, kad, kai jūs atliekate bet kokią eilutę, jūsų krūtinės raumenys iš tiesų veikia stabilizuoti pečių ir traukti ranką, todėl krūtinė veikia abiem rankomis vienu metu priešingomis madomis. Ir tai nebuvo akivaizdu, baidarės yra širdies ir kvėpavimo puolimas. Nesvarbu, ar esate sprintas ar pakrantėje, jūsų širdis ir plaučiai bus išbandomi kiekvienoje eilėje visą savo nuotykių laikotarpį.

“Heart of Steel” ir “Pecs for Real”