Kokios pratybos gali atlikti “marcy platinum mp3500” namus?

“Marcy Platinum MP3500” namų sporto salė leidžia jums atlikti daugybę tvirtų pratybų, skirtų viršutinei ir apatinei kūno dalims. Sporto salėje yra vertikalūs stendai su reguliuojamomis spaudžiamomis rankenomis ir krūtinės denio stotimi. Kojos pritvirtinimo ir kojos šlaunų mašina su sukama kamera leidžia jums atlikti daugybę kojų pratimų. MP3500 turi aukštą ir žemą skriemulį su lat baru, drekinančio juostos, vienos rankenos ir kulkšnies juostos.

Kojų pratimai

“Marcy MP3500” kojos pritvirtinimas leidžia jums atlikti keturgalvių raumenų viengubas ar dvigubas kojeles. Naudokite kojos šlaunų mašiną, kad atliktumėte kelio pakėlimus, klubo pagrobimą ir klubo addukcijos pratimus. Pritvirtinkite čiurnos diržą prie mažo skląsčio, kad galėtumėte stovėti ar gulėti kojos garbanomis, kad jūsų kojos raumenys ir blauzdikaulio ilgis taps jūsų skilvelių raumenims. Naudokite dreifuojančią juostą ant mažo skriemulio, kad padėtumėte pritūpę ir lunges.

Krūtinė, tricepsas ir pečių pratimai

“Marcy MP3500” turi dvejopo veikimo paspaudimo juostą. Naudokitės standartiniais krūtinės presais, nuolydžio krūtinės presais ir viršutiniais pečių presais. Krūtinės denio stotis izoliuoja jūsų krūtinės ląstos judėjimą. Tikslinkite savo šoninius ir priekinius pečių raumenis, pritvirtindami vieną rankenėlę prie mažo skriemulio ir atlikdami priekinius ir šoninius kelius. Kabinkite dreifuojančią juostą į “ab” skriemulį, kad padarytumėte viršutinius tricepso prailginimus arba naudokite strypus ant aukšto skriemulio, kad galėtumėte atlikti tricepso paspaudimus.

Atgal ir bicepso pratimai

Lata juosta kabliuoja prie aukšto skriemulio, skirto lentos ištraukimui. Naudokite plačią rankeną, arti rankenėlę ar žemą paviršių. Sėdėkite ant grindų kojomis prieš pėdos kilimėlius ir naudokite dreifo juostą ant žemo skriemulio, kad galėtumėte užimti nugaros raumenų sėdimųjų eilių. Pritvirtinkite dreifo juostą prie mažo skriemulio, kad galėtumėte nuvalyti strypus arba stovint bicepso garbanos. Naudokite vieną rankeną, kad padarytumėte vienos rankos eilutes arba vienos rankos bicepso garbanos.

Pagrindinės pratybos

“Marcy MP3500” sistemoje yra “ab” skriemulys su “ab” diržu, skirtu sėdimoms treniruotėms. Galite pasukti pečių link priešingą kelio ir nukreipti savo įstrigusius sūkuriais sustingusiais. Atsigulkite ant grindų galvute pora pėdų nuo mažo skriemulio. Laikykite dreifuojančią juostą, kad galėtumėte daryti svertinį trintuvą arba sveriantį sukimąsi ant grindų. Atsigulkite ant grindų kojomis, nukreiptomis į mažą skriemulį. Pritvirtinkite kulkšnies juostą, kad galėtumėte atlikti svertinį atvirkštinį treniruotę.