Kokios yra kukurūzų miltų valgymo naudos?

Kai džiovintas kukurūzas sumalamas į miltelius, vadinamas kukurūzų miltais. Kukurūzų miltai yra pridedami prie tam tikrų receptų, tokių kaip duona ir blynai, tačiau taip pat galima virti, kad būtų pagaminti pomidorai arba kruopos. Tai taip pat yra puiki alternatyva miltai žmonėms, kuriems yra jautrumas glitimo ar celiakija. Maistas tiekia daugybę tam tikrų maistinių medžiagų.

Pagrindai

3,5 colio kerninių miltų patiekalas yra 384 kalorijos ir 5,88 gramo riebalų, iš kurių 1 gramas yra prisotintas. Likusi riebalų dalis yra širdies sveikų nesočiųjų riebalų. Daugiau įspūdžių yra apie 10 gramų baltymų kernu miltų dalyje. Ši suma reiškia 22 procentus 46 gramų baltymų moterų, reikalingų jų dienos mityboje, ir 18 procentų 56 gramų vyrų turėtų būti kiekvieną dieną. Kukurūzų dribsnių sudėtyje nėra cholesterolio.

Puikus šaltinis pluošto

Kukurūzų gėrybės sudėtyje yra 9,4 gramų skaidulų per kiekvieną 3,5 uncijos. Tai 38 procentai 25 gramų pluoštinių moterų reikalinga kiekvieną dieną, o 25 procentai 38 gramų vyrų turėtų įtraukti į savo kasdienius racionus. Pasak JAV žemės ūkio departamento, pakankamas pluošto kiekis gali padėti sumažinti širdies ligų, diabeto ir nutukimo riziką.

Geležis, cinkas, niacinas ir dar daugiau

Trys su puse uncijos kukurūzų miltų tiekia apie 3 miligramus geležies, kuri yra 38 procentai iš 8 miligramų vyrų reikia kiekvieną dieną ir 17 procentų 18 miligramų moteris reikalauja kasdien. Geležis yra labai svarbi sveikiems raudoniesiems kraujo kūneliams, taip pat apsaugo jūsų imuninę sistemą. Toje pačioje dalyje tiekiama 3,1 miligramai cinko, tai yra 39 procentai visų 8 miligramų moterų, kurių reikia kiekvieną dieną, ir 28 proc. Reikalaujama 11 miligramų vyrų. Cinkas leidžia jūsų kūnui išgydyti nuo traumų. Jūs taip pat gausite apie 2,5 miligramus niacino, iš 14-16 miligramų moterys ir vyrai atitinkamai reikalauja kasdien, taip pat kalio, fosforo ir magnio.

Įtraukite kukurūzų miltus į savo dietą

Kukurūzų miltus kepkite su vandeniu, nes tai greitas ir paprastas būdas padaryti maistingus pusryčius, kurie dažnai vadinami kruopomis. Džiovinkite virtinę kukurūzų miltus su medumi ir išsklaidykite susmulkintus riešutus viršuje, kad maiste pridėtumėte baltymų, skaidulų ir vitamino E. Padarykite daugiau pikantišką versiją, kuri dažnai vadinama polenta, maišant saulėje džiovintus pomidorus ir skrudintus raudonųjų paprikų lapus. Taip pat galite pabandyti keisti įprastą vištienos ar baklažanų parmezano duonos kruopas su kukurūzų miltais, kuris taip pat yra geras pasirinkimas žmonėms, kurie valgo dietų be glitimo, nes kukurūzų miltai neturi glitimo.