Koks pratimas atsikratė nelygių rankų sparnų?

Kai pakeliate ranką, kad bangų, o kūnas tarp savo pažasties ir alkūnės išliptų blykste, laikas suderinti tricepsą. Nors rankos flab yra riebalų, raukšlių ir raukšlių mišinys, tricepsas gali atkurti formą ir toną ant rankų atlošų.

Trišakiai yra trys raumenys, kurių ilgis yra rankos galas, kilęs iš peties peilio viršuje ir įkištas į alkūnę. Pagrindinė tricepso funkcija yra alkūnės prailginimas, nors ji vaidina nedidelį vaidmenį peties apvadu. Pratimai, prailgantys alkūnę nuo pasipriešinimo, yra labiausiai veiksmingi tonizuojant ir formuojant tricepsą. Atlikite tris aštuonių ar dvylikos kartų pasikartojimus kiekvienam pratyboms, kad galėtum tonas ranką ir sumažintų įtemptį. Svoris, kurį naudojate, turi būti pakankamai sunkus, kad sunku užbaigti savo paskutinius 2-3 pakartojimus kiekviename rinkinyje.

Pratimai, atliekantys stumia judesį viršutinėje kūno dalyje, įdarbina tricepsą. Push-ups, vykdomas rankomis, apsodintas šiek tiek į vidų nuo pečių, pabrėžia tricepsą. Pradėkite nuo sienos išsikišusių kojų, pasodinusių apie dvi pėdas nuo sienos, atsukdami priešais save delnus prie sienos. Laikydami alkūnės arti savo šonkaulių, iškvėpkite ir stumkite, tada įkvėpkite, kai lėtai nusileidžiate link sienos. Kai tai tampa pernelyg lengva, pereikite prie grindų, pradedant nuo kelio atspaudimų ir baigiant visiško kūno išstumtuvu. Būtinai laikykite klubus pagal kelius ir pečius ir neleiskite jiems “palapinių”.

Naudokite kabelinę mašiną su virve esančiu skriemuliu arba varžos vamzdeliu, pritvirtintą prie aukšto strypo, kad būtų galima nuimti laidus. “V” juosta ar virvė yra geriausi priedai, naudojami šiai pratybai. Pritvirtinkite, laikykite po pėdomis, pasodintomis po šlaunimis, šiek tiek sulenktus kelius ir nugarą, nukreiptą link stuburo. Klijuokite alkūnės prie savo šonkaulių. Išsiplėškite alkūnės, ištiesdami kuo daugiau. Įkvėpsite ir lėtai leiskite alkūnams sulenkti, grįžti į pradinę padėtį. Neleiskite, kad alkūnės nusiltų nuo šonkaulių narvelio.

Pasirinkite hantelį, kuris yra pakankamai sunkus, kad būtų sunku atlikti pralaidų tricepso prailginimą. Sėdi tiesiai į treniruotės stendą, paimkite dešinėje rankoje esantį hantelį ir ištraukite rankos viršutines dalis. Laikykite ranką arti ausies, stabilizuodami ją savo kairėje rankoje. Įkvėpsite ir leiskite alkūnės sulenkti, lėtai nuleiskite svorį link viršutinės vidurinės nugaros dalies. Išsiplėskite ir prailginkite alkūnę, grįždami į pradinę padėtį.

Tricepsas

Kūno svorio pratimai

Kabelinė treniruotė

Laisvos svorio pratimai