Koks sportas uždega daugiausiai kalorijų per valandą?

Norėdami numesti svorio ir likti formos, svarbu sudeginti daugiau kalorijų nei vartojate. Pratimai ir sportas gali sudeginti daug kalorijų. Jūsų deginamų kalorijų skaičius priklauso nuo jūsų svorio ir fizinių galimybių, sporto ar veiklos ir intensyvumo lygio. Nors minimalus rekomenduojamas aerobinis pratimas yra 150 minučių per savaitę, optimaliai naudai sveikatai Ligų kontrolės ir prevencijos centrai kiekvieną savaitę rekomenduoja penkių valandų vidutinio intensyvumo aerobinį aktyvumą.

Deginti daugumą kalorijų

Važiuojant 10 myliu per valandą ir važiuojant dviračiu daugiau nei 20 mylių per valandą, kalorijos sunaudojamos per valandą. Pagal Harvardo širdies laišką, 185 svarų asmuo sudegina 1466 kalorijas, o 125 svarų asmuo degia 990 kalorijų per valandą. Važiuojant ir važiuojant dviračiu lėčiau, deginama mažiau kalorijų per valandą. Važiuojant tempu 5 mph degama nuo 480 iki 710 kalorijų, priklausomai nuo jūsų svorio. Panašus kalorijų skaičius sudeginamas važiuojant dviračiais 12-13,9 km / h greičiu.

Plaukimas

Nesvarbu, ar linksmoji ar konkurencija, plaukimas yra dar vienas sportas, kuris dega daug kalorijų. Drugelio smūgis gali sudeginti nuo 660 iki 976 kalorijų per valandą, priklausomai nuo jūsų svorio ir fizinių galimybių. Plaukimo ratai gali sudeginti 600-888 kalorijas per valandą. Skirtingi insultai dirba įvairiais raumenimis ir degina skirtingus kalorijų kiekius. Kiti plaukimo smūgiai, sudegantys daugybę kalorijų, yra backstroke ir krūtinėlės.

Boksas

Boksas yra intensyvus treniruotes, reikalaujantis nuolatinio judesio ir greito energijos sprogo, kaip jūs ruošiatės partneriu ar dalyvauti rungtynėje. Atsižvelgiant į jūsų fizinę būklę ir svorį, galite deginti 540-800 kalorijų per valandą. Jei sveriate daugiau nei 185 svarus, jūsų kalorijų išlaidos atitinkamai padidėja.

Komandinis sportas

Vieną valandą žaisti krepšinį ar paliesti futbolą degina nuo 480 iki 710 kalorijų ar daugiau, priklausomai nuo jūsų svorio, fizinių galimybių ir intensyvumo lygio. Stiprus futbolo žaidimas gali sudeginti nuo 420 iki 622 kalorijų per valandą. Kitos komandos ir individualios sporto šakos, kuriose deginama maždaug 500 ar daugiau kalorijų, yra futbolas, beisbolas, skvošas, irklavimas ir tenisas.

Populiarus žiemos sportas ir veikla, kuri sudegina daugybę kalorijų, yra slidinėjimas, snieglenčių sportas ir sankach. Pagal “FitSugar”, slidinėjimas ir slidinėjimas gali nuvažiuoti nuo 436 iki 544 kalorijų per valandą, priklausomai nuo intensyvumo lygio. Kitos kalorijose deginančios žiemos sporto šakos yra kalnų slidinėjimas, ledo ritulys, snowshoeing ir sankach.

Nesvarbu, kokį sportą pasirinkote, naudokite vidutinio ar aukšto lygio intensyvumą, kad galėtumėte sudeginti maksimalų kalorijų skaičių. Vidutiniškai intensyvi mankšta reiškia, kad galite kalbėtis sportuojant. Energingas pratybas reiškia, kad negalima pasakyti daugiau nei keletą žodžių tarp kvėpavimo. Pasak “CDC”, viena minutė praleido intensyvaus sporto ar veiklos metu yra tokia pati kaip dvi minutes vidutiniškai intensyviai. Pasikalbėkite su savo gydytoju, kad nustatytumėte, kuris sportas ar veikla labiausiai tinka jūsų sveikatai ir fiziniams pajėgumams.

Žiemos sportas

Burn daugiau kalorijų