Koks yra geriausias būdas numesti svorį ir tonas 30 dienų?

Trisdešimt tikslinio svorio mažinimo dienų yra didelė įmonė, kuri reikalauja laiko, pastangų ir planavimo. Tačiau tai neįmanoma, ir tai neturi būti sunku. Galite pasiekti norimus rezultatus, atlikdami gerai suplanuotą pratimų ir mitybos programą, papildydami hidrataciją, ištempimą ir tinkamą atsigavimą.

Valgyk švarą

Nė vienas svorio netekimo planas negali būti sėkmingas be daug dėmesio skiriant sveikai maistui, o paprastumas – sėkmė. Pasirinkite maistą iš savo parduotuvės išorinių praėjimų – visiško, natūralaus ir neapdoroto – ir praleiskite nepageidaujamus maisto produktus ir saldumynus. Baudyk savo maistą apie kokybiškus baltymus, sveikus riebalus, tokius kaip avokadai ir alyvuogių aliejus, vaisiai ir daržovės. Negalima pergalvoti! Vienas geras nykščio taisyklė sveikai maistui. Jei maiste yra daugiau nei penki ingredientai arba jei negalite ištarti daugumos iš jų, perduokite jį.

Įsipareigokite 30 dienų pratybų

Nuoseklumas yra daugiau nei pusė svorio netekimo mūšio. Biudžetas turi pakankamai laiko kiekvieną savaitę atlikti keturias ar penkias sudėtingas treniruotes, kurių kiekviena trunka iki vienos valandos ir nepraleisk sesijos. Trukmė ir sunkumai priklausys nuo jūsų treniruočių lygio, bet kitą dieną turėtumėte būti pavargę, prakaituoti ir galbūt šiek tiek pažeisti. Jūs norėsite aktyviai poilsiauti, pvz., Pėsčiomis, joga arba lengva pėsčiųjų per kitas dvi-tris dienas kiekvieną savaitę, kad galėtumėte aktyviai dirbti, tačiau nepadarykite per daug streso savo kūnui.

Būdai gauti prakaito

Kai kalbama apie treniruotes, veislė yra karalienė: ji kenkia tavo kūnui ir neleidžia nuoboduliui. Sumaišykite kardio darbą, pvz., Bėgiojimą, važiavimą dviračiu ar plaukiojimą su jėgos pratybomis, įskaitant pritūpimus, sėdynes, atsikabinimo įtaisus ir lunges. Kai turėsite tvirtą pamatą arba jau esate formos, pridėkite sudėtingesnius pratimus su spyruoklėmis, hanteliais ir štangais. Šokių pamokos, pramogos lauke, tenisas ir irklavimas – puikus būdas sportuoti. Nepriklausomai nuo jūsų skonio, šios 30 dienų yra viskas apie nuolatinį iššūkį sau.

Atkurti “Smart”

Kietų treniruočių mėnuo gali nugalėti jūsų kūną, ypač jei nenorite reguliariai sportuoti. Tinkamai suminkštant prieš treniruotes, jų metu ir po jų padeda skleisti reikiamus skysčius, vitaminus ir mineralines medžiagas. Praėjus treniruotėms, galite gauti didelį elektrolitų kiekio padidėjimą be papildomų saldiklių iš pakuotų sportinių gėrimų, įpilant citrinos ar laimo sulčių į savo vandenį. Po kiekvienos sesijos pratęsimas taip pat padės atsigauti raumenims, todėl kitą kartą pateksite į sporto salę.