Koks yra svorio stebėtojų vidutinis savaitinis nuostolis?

“Weight Watchers” yra išsami dietos programa, skirta palengvinti sveiką, praktinį ir santykinai nebrangų svorį. “Weight Watchers” įkūrėjas Jean Nidetch pradėjo organizaciją iš Niujorko namų 1960-aisiais. Nuo to laiko bendrovė iš namų susitiko su nacionaliniais svorio kritimo centrais, maisto produktais, interneto internetinėmis programomis ir dietine įranga, tokia kaip svarstyklės, vandens buteliai ir virtuvės knygos.

“Weight Watchers” filosofija apima daugiau negu kas savaitę svėrimo, o skatina savo klientus keisti savo įpročius nuo nesveikų iki sveikų. 2011 m. Dėmesio centre yra sveikos mitybos produktai, turintys “Points Plus” programą. “Weight Watchers” maisto produktus skiria skirtingais taškų skaičiais. Kaip valgote, stebite, kiek taškų valgote per dieną. Kai pasiekiate priskirtą taško vertę per dieną, jūs turėtumėte baigti valgyti. Programa skatina įvairius maisto produktus, nuo sveikų grūdų iki sveikų riebalų. “Weight Watcher” programa taip pat skatina klientus sužinoti maisto produktų maistinę vertę, reguliariai sportuoti ir likti aktyvi visą dieną.

“Weight Watchers” skatina klientus sutelkti dėmesį į stabilų, mažą savaitinį svorio netekimą, kuris yra ne didesnis kaip 1-2 svarai per savaitę. 2005 m. Sausio mėn. Paskelbtame “Amerikos medicinos asociacijos žurnale” paskelbtame tyrime “Weight Watchers” buvo palyginti su kitomis populiariomis svorio mažinimo programomis. Per 24 mėnesius “Weight Watchers” nariai, reguliariai pasverdami susitikimus ir pasilikę plano metu, prarado vidutiniškai 5 1/2 svarus per metus arba šiek tiek mažiau nei 1/2 svaro per mėnesį. Šis mėnesinis svorio netekimo lygis reiškia mažiau nei 1/8 svarus per savaitę. Nors tai nėra reikšminga, net 5% savo kūno svorio praradę sveiką svorio netekimo programą gali padėti sumažinti kraujospūdį ir susilpninti sąnarius bei širdį.

2010 m. “American Journal of Lifestyle Medicine” paskelbtame 2010 m. Tyrime šešis mėnesius dalyvavo grupė “Weight Watchers”. Tie nariai, kurie per šešis mėnesius dalyvavo ne mažiau kaip dviejuose trečdaliuose susitikimų, prarado svorį ir sumažino II tipo diabeto riziką dėl mažesnio insulino ir gliukozės kiekio. Per šį gana trumpą tyrimą dalyviai prarado vidutiniškai 14 svarų sterlingų, o tai reiškia, kad svoris per savaitę sumažėjo 1,71 svaro per 24 savaites. Skirtumas tarp dviejų tyrimų prarastų svarų gali būti dėl kelių veiksnių. 2 metų trukmės tyrime gali dalyvauti dalyviai, kurie nelieka dietos, taip pat, svorio stebėtojai periodiškai keičia savo formulę, nuo maisto mainų planų iki taškų pliuso plano. “Points-Plus” planas prasidėjo tik po 2008 m., O pirmasis tyrimas įvyko iki 2005 m.

Naudodamiesi “Weight Watchers” programa, internetu arba savo bendruomene, stenkitės laikytis visų programos aspektų, nuo savaitinių svarstymų iki asmeninių susitikimų. “Amerikos medicinos asociacijos žurnalas” tyrimas parodė, kad kuo daugiau dalyvių lankė “Weight Watchers” susitikimus, tuo labiau tikėtina, kad jie tęs šią programą. Pratimai reguliariai, užsirašydami savo veiklą savo brošiūroje, kad stebėtumėte savo minusus ir padėtumėte sudeginti papildomas kalorijas per savaitę.

funkcijos

Dvejų metų tyrimo rezultatai

Šešių mėnesių tyrimo rezultatai

Rekomendacijos sėkmei