Patarimai dėl tinklinio žaidimo

Patarimai dėl tinklinio išbandymo sukurta tam, kad padėtų jums padaryti tinklinietės komandą, kurią bandote atlikti. Nors kai kurie tinklinio šaudymo patarimai yra būdingi mechanikai ir formai, kiti yra tiesiogiai susiję su jūsų darbo etika ir tempimu bandymo metu, taip pat su jūsų gebėjimu laikytis instrukcijų.

Nors įvairūs įgūdžiai ir atributai yra pažymėti tinklinio žaidimo metu, jūsų konkreti šokinimosi galimybė yra paprastas būdas atskirai nuo kitų žaidėjų, kurie bando išbandyti. Per kelias savaites iki tinklinio trasų jūs turėtumėte atlikti įvairius šokinėjimo pratimus, pradedant nuo svorio kojos šuolių iki greičio intervalo treniruotės, kad pridėtumėte daugiau colių prie vertikalaus šuolio. Parodyti gerą šokinėjimą galėsite būti naudinga papildyti bet kurią komandą tiek įžeidžiančioje, tiek gynybinėje teismo pusėje.

Būdamas pasirengęs elgtis su įvairiais sporto elementais, įskaitant šuolius ir kasyklas, gali padėti sėkmingai atlikti tinklinio trasą. Spėliojamas kamuolys yra daugiau nei tik vertikalus šuolis, taip pat yra galimybė nukreipti savo smaigą į pageidaujamą teismo dalį ir netgi panaudoti bet kurią ranką. Panašiai, sėkmingai sugebantis kasti rutulį, jis turi pakliūti į kamuoliuką ir sugebėti paleisti kamuolį pageidaujamoje trajektorijoje prieš savo komandos narį tinkle. Kiekvieno sporto pagrindo įgūdžių įgijimas reikalauja daugybės praktikos: per kelias savaites ir mėnesius prieš bandymą kartu su būsimomis komandos narėmis dirbkite.

Tinklinio žaidimo metu svarbu parodyti treneriams savo įsipareigojimą komandai, taip pat visą žaidimo intensyvumą. Nepaisant žaislų modeliavimo tinklinio žaidimų ir izoliuotų treniruočių, atliekant šiuos žaidimus su žaidimo intensyvumu, galėsite parodyti savo aistra ir troškimą treneriams. Nors treneriai ieško talentingų žaidėjų, žaidėjai, kurie smūgiuojasi ir gina intensyvumą ir galią, yra tokie pat svarbūs kaip ir talentingi žaidėjai.

Dėl nuolatinio žaidėjų srauto, susijusio su jaunimo tinklinio lygomis, komandos vadovai nuolat palieka komandas pereiti į aukštesnes lygas ir įvairias galimybes. Kaip rezultatas, kiekvienas treneris atrenka keletą žaidėjų, kurie demonstruoja lyderio savybes ir gali pademonstruoti savo komandą pavyzdžiu. Jei esate susipažinęs su konkrečia besisukančia gręžtuvu, pirmiausia pasiūlykite atlikti gręžimą. Verbalizuokite savo vadovybę, skatindami kitus žaidėjus per tyrimus ir parodydami trenerius, kad esate komandos narys.

Nors treneriai ieško natūralių talentų, kiekvienas treneris nori žinoti, kad jo žaidėjai galės augti ir vystytis per savo specialius mokymo metodus. Todėl svarbu parodyti treneriui, kad galite atlikti koregavimą ir gerai kritikuoti. Užuot pasakoję treneriui, kad išmokote techniką kitokiu būdu nei kitas treneris, pripažinkite savo nurodymą ir nedelsdami įtraukite jį į savo žaidimo stilių. Be įspūdžių treneriams, tai gali pagerinti savo mechaniką ir formą tinklinio aikštelėje.

Peršokti mokymas

Smeigtukai ir kaulai

Energija

Būk lyderis

Coachability