Pėdos šypso skausmas

Pernelyg ar dilbio skausmą gali sukelti įvairios priežastys. Pastebėję konkretų skausmo tipą, jūs galite padėti savo gydytojui greičiau diagnozuoti jūsų būklę. Smegenų kraujagyslių sutrikimas, rėmuo, periferinės arterijos liga, neuropatijos sutrikimai arba pažemintas limfmazgio žandikaulis gali sukelti aštrų švelniavimosi skausmą pažastų srityje. Skausmas nėra liga savaime, bet ženklas, kuris įspėja jus į keletą skirtingų problemų jūsų kūne. Geriausia pasikonsultuoti su savo gydytoju, ypač kai skausmas yra pasikartojantis ir nepakeliamas.

Kai pasireiškia smegenų kraujagyslių avarija, gali sutrikti tam tikros jūsų smegenų dalys, kurios gali sukelti galvos skausmą, galvos svaigimą ar bendrą netinkamą tam tikrų smegenų funkcijų veikimą. Nervų galūnės jūsų pažastų srityje gali tapti tokios žalos auka, kuri gali atsirasti dėl skausmingo, elektros smegenų, panašaus skausmo pojūčio į pažasmes.

Problemos su nervais gali sukelti labai staigius, šaudymo skausmus, kurie spinduliuoja nuo jūsų nugaros iki vidinės alkūnės dalies. Neiropatijos problemos gali kilti dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, suaugusių vėjaraupių ar vitamino B komplekso trūkumo. Iš esmės, nervai užsidega dėl tam tikros smulkiosios žalos, sukeliančios spindulinį skausmą.

Patymėti limfmazgiai reiškia, kad jūsų baltųjų kraujo kūnelių ir invazinių bakterijų ar viruso kūne vyksta kova. Limfmazgiai yra baltųjų kraujo kūnelių kolekcijos. Kai jie kovoja su infekcija, gaminamos daugiau baltųjų kraujo ląstelių, tokiu būdu išplečiant limfmazgius ir atrodo, kad jie yra patinę.

Rėmuo yra nevirškinimo forma, kurioje skrandžio rūgštys keliauja aukštyn. Deginimas eina per stemplį ir kartais nukreipiamas į jūsų širdies plotą, todėl susidaro įspūdis, kad jūsų širdis degina. Ši karštis kartais gali pasireikšti nugaros srityje, kur jaučiamas staigus skausmas, kuris dažnai praeina per minutę ar dvi savaites.

Periferinės arterijos liga yra bet kurios arterijos, esančios arti širdies ar smegenų, arterijų obstrukcija. Tai apima arterijas, einančias per jūsų rankas ir kojas, kurios taip pat gali užsikimšti ir trukdyti tinkamai kraujui. Kai tai atsitinka šalia pečių ar pažastų, tai pasireiškia stipriu skausmu, kuris gali pasklidti nuo pažastų iki peties srities.

Cerebrovaskulinė avarija

Neuropatija

Patinusios limfos mazgai

Rėmuo

Periferinių arterijų liga