Svoriai ir dilbio skausmas

Su svoriu susijusio dilbio skausmas gali būti varginantis ir silpnas. Tai gali padaryti net paprastas užduotis nepakeliamas ir tai gali reikšti rimtą žalą, dėl kurios reikalinga medicinos pagalba. Svarbu suprasti, kas sukelia su svoriu susijusį dilbio skausmą ir kaip jį galima išvengti ir gydyti.

Su svarsčiu susijusio dilbio skausmo požymiai gali svyruoti nuo nuobodžios skausmo iki didelio diskomforto dilbio srityje. Tai gali lydėti įvairūs kiti simptomai, tokie kaip jautrumas, patinimas, šiluma, kraujosruvos ar odos spalvos pakitimai. Sunkiais atvejais pasireiškia skausmas viršutinėje ir peties dalyje, raumenų silpnumas ar rankos judėjimo praradimas.

Su judesiu susiję dilbio skausmai gali pasireikšti, jei per dideli rankų raumenys – ypač jei per dieną sunkiai stumiate ar traukite svorį. Jis gali išsivystyti, jei esant kaulų lūžimui, suspaudus raumenį ar padermę dilbio į dilbį. Be to, taip pat galite išsivystyti tendinitas. Ši būklė atsiranda staiga arba tam tikro judesio nuolatinis kartojimas, pvz., Kėlimo svoriai ilgą laiką.

Kreipkitės į gydytoją, jei įtariate, kad yra lūžis arba tendinitas. Jei dilbio skausmas yra lengvas, pertraukite nuo svorio, kol skausmas pasidarys. “National Institute of Health” “MedlinePlus” rekomenduoja pirmąsias 72 valandas vienu metu suleisti ledu ar šilumą dilbiui maždaug per 20 minučių. Apvyniokite dilbį su medicininiu tvarsčiu, kad sumažintumėte skausmą ir uždegimą. Acetaminofenas arba ibuprofenas yra rekomenduojami be recepto vaistai simptomų kontrolei.

Prieš pradėdami jėgos treniruotes, darykite dinaminę tempimą. Jei pastebėjote skausmą kūno svorio metu arba sportuodami su svoriais, sustokite ir ištieskite rankas. Amerikos sporto medicinos koledžas rekomenduoja savo pratimus įtraukti į aerobines pratybas, jėgos treniruotes ir lankstumą. Pakeiskite savo treniruotę ir kasdien nenorite daryti tokios pačios įprastos dienos – tai sumažina jūsų sužeidimo riziką. Klauskite profesionalios fitneso instruktoriaus patarimų. Jūs esate didesnė rizika patirti žalą, jei netinkamai naudojate jėgos mokymo metodus.

Simptomai

Priežastys

Gydymas

Patarimai