Tikras 560 skersvarsčių specifikacijas

“True Fitness” veikė jau daugiau nei 29 metus ir rūpinasi profesionaliu ir pragyvenimo lygiu. Išjungta “True 540” serija, toliau parduodama “eBay”. 540 serijos modeliai – 540P, 540OP, 540HRC, 540HRCO ir 540CI – yra aukščiausios klasės, treadmills su daugybe funkcijų. Visi penki modeliai turi tas pačias specifikacijas ir dizainą, tačiau jie turi skirtingas programavimo parinktis ir diržų funkcijas.

True 540 serijos modelio treadmills yra juodos spalvos, kai kurių spalvų akcentai ant konsolės. Jie turi 3,0 AG galios variklį, kuris palaiko iki 10 mylių per valandą greitį. Galios nuolydžio rampa yra nuo nulio iki 15 procentų. 540OP, 540HRCO ir 540CI yra storas, minkštas ortopedinis bėgimo diržas.

Visi penkių True 540 modelio bėgimo takeliai yra tokie patys. Jie yra 70 colių ilgio, 29 colių pločio ir sveria 255 svarus, išskyrus 540CI, kuris sveria šiek tiek daugiau, esant 262 svarais. Šie bėgimo takeliai gali valdyti naudotojo svorius iki 400 svarų. Veikimo sritis yra 54 colių ilgio ir 22 colio pločio. Modelis 540CI turi S.O.F.T. Pasirinkite technologiją, kuri leidžia jums valdyti denio standumą paspausdami konsolės mygtuką.

“Treadmill True 540” treadmills turi magnetinį raktą ir dirželį kaip saugos funkciją. Saugos raktas įkišamas į konsolę, o diržas tvirtinamas prie drabužių. Jei prarasite balansą arba atsilpsite, diržas pritraukia apsauginį raktą iš konsolės ir diržas išsijungia. Matricos ekranas rodo trijų spalvų simbolius. Konsolė užtikrina neatidėliotiną grįžtamąjį ryšį apie treniruotę, įskaitant atstumą, laipsnį, praėjusį laiką, greitį, tempą, apytikslį sudegintą kalorijų skaičių ir METS, išnaudotos energijos matavimą.

Visi penkių 540 modelių treadmills turi keturis iš anksto nustatytas treniruotes ir tris pritaikomas programas. 540HRC, 540HRCO ir 540CI funkcija leidžia nustatyti tikslinį širdies ritmą, maksimalų greitį, maksimalų laipsnį ir treniruotės trukmę. 540HRC, 540HRCO ir 540CI taip pat apima dvi intervalines programas, kurios sureguliuoja pratimų intensyvumą pagal jūsų tikslinį širdies ritmą. Jūs įvedate tikslinį širdies ritmą, didžiausią greitį ir laipsnį, treniruotės ilgį ir darbo bei poilsio trukmę. Kronšteinas reguliuoja treniruotės nuolydį ir greitį, kad jūsų širdies susitraukimų dažnis tikslinėje zonoje išlaikytų jūsų treniruotės parametrus.

Dizainas

Specifikacijos

funkcijos

Programos