Tim Horton ledo kepimo mitybos informacija

Kai perkate “Tim Horton” ledinę dangtelį, jums suteikiamas grietinėlė, 2 proc. Pieno arba 1 proc. Šokoladinio pieno, kuris yra šio gėrimo pieno bazė. Atsižvelgiant į pasirinktą pieno rūšį, skirtingų maistinių medžiagų kiekiai gerokai skiriasi nuo ledų dangtelio. Žinokite kiekvieno tipo informaciją apie maistingumą, kad galėtumėte mėgautis atsitiktine ledine dangteliu, geriausiai atitinkančiu jūsų sveikatą ir gyvenimo būdą.

Remiantis USDA MyPyramid rekomendacijomis, žmonės turėtų apriboti savo suvartojamą kalorijų kiekį iš maisto produktų, kurių sudėtyje yra daug pridėtų riebalų ir cukraus, ir alkoholio. Kalorijos – maistui tiekiamos energijos kiekis. Remiantis tipine 2000 kalorijų dieta, maždaug nuo 250 iki 300 kalorijų gali būti suvartojamos įprastais maisto produktais, pvz., Lediniu dangteliu. Pavyzdžiui, vienas vidutinio dydžio ledinis dangtelis nuo Tim Horton yra 16 oz. Pasirinkus grietinę kaip pieno bazę, gėrimas pagamina 410 kalorijų. Pasirinkus pieną, kalorijų kiekis yra daug mažesnis – 250 kalorijų. Galiausiai vidutinio dydžio ledinis dangtelis su šokoladiniu pienu yra 270 kalorijų. Tokiu atveju, jei ketinate bet kokią dieną mėgautis ledine dangteliu, leiskite ledinę dangtelį su mažesniu kalorijų turiniu, kad padėtumėte kontroliuoti savo pasirinktą kalorijų kiekį.

Priklausomai nuo pieno rūšies, kurią pridedate prie vidutinio dydžio ledinės dangtelio, gėrimas bus maždaug nuo 54 iki 61 g angliavandenių, o šokoladinis pienas suteiks daugiausiai cukraus; Amerikos diabeto asociacija teigia, kad diabetu sergantiems asmenims reikia vartoti maždaug 45 Iki 60 g angliavandenių viename valgyje, todėl vienas vidutinis ledinis dangtelis suteikia visą rekomenduojamą kiekį. Kadangi vaisiai, sveiki grūdai ir pieno produktai yra angliavandeniai, dažniausiai renkami šie maisto produktai, nes jie suteikia daug daugiau mitybos naudos nei ledinės dangteliai. Tai ypač svarbu, jei sergate cukriniu diabetu ir stebite savo angliavandenių suvartojimą.

Riebalų kiekis, esantis vienoje terpėje, ledinėje dangtelyje su grietine, yra labai aukštas 21 g, esant 16 oz porcijai. Jei pasirinksite mėgautis gėrimu su pienu ar šokoladu, jūs pjaustumėte 90 procentų riebalų iš gėrimo į 1-2 g per 16 oz patiekalų. Amerikos širdies asociacija rekomenduoja kasdien sunaudoti riebalų kiekį mažiau nei 25-35 proc. Nuo visos jūsų kalorijų per dieną, tai yra maždaug 55-75 g riebalų, pagrįstų 2000 kalorijų dieta. Kadangi jūs vartojote daugybę kitų maisto produktų, kurių sudėtyje yra riebalų, pasirenkite ledinę dangtelį su pienu ar šokoladu, kad padėtumėte kontroliuoti savo dienos riebalų kiekį.

Dietinis baltymas yra svarbus organizmui atlikti daugelį procesų, įskaitant audinių augimą ir taisymą. Pieno produktai yra aukštos kokybės pieno baltymų, tačiau baltymų kiekis kremo yra daug mažesnis nei pieno ir šokolado pienas. Vidutinio ledinio kaučiuko, pagaminto su grietine, gėrimu yra tik 1 g baltymų. Vietoje to, kai tas pats gėrimas pagamintas su pienu ar šokolado pienas, baltymų kiekis yra 4 g. Pagal Ligų kontrolės ir prevencijos centrų (CDC) normalioms moterims, kurių amžius nuo 19 metų, reikia 46 g baltymų per dieną. Pieno sveikiems vyrams reikia 56 g per parą. Todėl rinkitės ledinę dangtelį, pagamintą iš pieno, kad atitiktų 7 – 9 procentus jūsų kasdienių baltymų poreikių.

Kalcis yra svarbi jūsų kaulų ir dantų sveikata ir daug svarbių medžiagų apykaitos funkcijų. CDC rekomenduoja, kad asmenys, kurių amžius nuo 19 iki 70, kasdien sunaudoja maždaug 1 000 mg kalcio. Skaitydamas mitybos faktų etiketę, kalcio kiekis maiste yra išreiškiamas procentine dalimi, remiantis 2000 mg kalcio dietine verte; kalcio kiekis ledinėje keptuvėje priklauso nuo pasirinkto pieno kiekio. . Pasirinkus gėrimo kremą, tik 2 proc. Jūsų kasdienės kalcio rekomendacijos pateikiamos. Tačiau kai renkatės pieno ar šokoladinio pieno, jums suteikiama 15 procentų jūsų dienos kalcio poreikių. Dėl šios priežasties, rinkitės pieną, mėgaudamiesi proginiu lediniu dangteliu.

Serviso dydis ir kalorijos

Angliavandeniai

Riebalai

Baltymas

Kalcis