Tingly rankos vaikams

Tingling, taip pat žinomas kaip parestezija, yra kaklo pojūtis, paprastai jaučiamas rankose, rankose, kojose ar kojose. Vaikų rankų judėjimas paprastai yra nekenksmingas ir gali atsirasti dėl įvairių priežasčių. Kai kuriais atvejais sunkus ir ilgalaikis dilgčiojimas gali būti rimtesnės būklės požymis, ypač esant kartu su kitais simptomais.

Priežastys

Vaikams gali pasireikšti dilgčiojimo rankos dėl konkrečios priežasties ar priežasties. Tingling dažniausiai kyla tam tikroje kūno dalyje dėl to, kad neveikia šiame regione. Kitos priežastys yra diabetas, migrena, traukuliai, aktyvus skydliaukės veikla, kalcio, kalio arba natrio koncentracijos nenormalūs pokyčiai organizme, vitamino B-12 trūkumas ar kiti vitaminų, gyvūnų ir vabzdžių įkandimai bei jūros dumblių toksinai.

Medicininė avarija

Iškart skambinkite 911, jei jūsų vaikui pasireiškia silpnumas ar paralyžius kartu su nejautra arba dilgčiojimas, jei dilgčiojimas atsiranda tik po galvos, kaklo ar nugaros traumų, jei jūsų vaikas yra supainiotas ar prarastas sąmoningas, arba jei jūsų vaikas turi silpną kalbą, pakeitimas Regėjime ar sunku vaikščioti.

Kada kreiptis į savo pediatriją

Turėtumėte paskambinti savo vaiko pediatrui, jei jūsų vaiko dilgčiojimas neturi akivaizdžių priežasčių, jei jūsų vaikas patiria skausmą savo kaklo, dilbio ar pirštų. Daugiau nei įprasta ištyrus, išbėrimas, galvos svaigimas, raumenų spazmai ar kiti neįprasti simptomai yra priežastis konsultuotis su vaiko pediatru.

Gydymas

Jei vaiko dilgčiojimo rankos yra nepatogios ir trunka ilgą laiką, pasitarkite su savo gydytoju, kad nustatytumėte, ar yra būklė ir yra tinkamas gydymas. Gydytojas turėtų patikrinti savo vaiko nervų sistemą, kad nustatytų, ar dilgčiojimas turi neurologines savybes ir kelia rimtą pavojų sveikatai.