Treadmill treniruotes, kad bus plonas jūsų kojos

Tirdmillo treniruotės gali pakeisti jūsų kūno sudėtį, leidžiančią jums prarasti riebalų iš viso kūno, įskaitant jūsų kojas. Kūrimas ant balandzio tonusia jūsų apatinius kūno raumenis, stiprina savo glutes, hamstringas ir keturkampis. Galite stimuliuoti kojų raumenis ir padidinti kalorijų sudeginimą vaikščiojant ar bėgiojant nuolydžiu arba atliekant intervalinį treniruotę.

Širdies ir kraujagyslių pratimai

Jei norite sulenkti kojas, turite keisti savo kūno sudėtį, praradus riebalus ir raumenis. Riebalų sumažinimas gali pasireikšti naudojant treniruoklių treniruotes dėl didelio kalorijų kiekio, kuris gali būti pasiektas. Jei norite prarasti 1 svarą riebalų, turite suvartoti 3500 kalorijų daugiau nei vartojate. Pavyzdžiui, jei jūs sunaudojate 500 kalorijų per dieną, per savaitę galite prarasti 1 svarą. Pasak “Harvardo sveikatos leidinių”, 155 svarų. Asmuo gali 30k. Deginti 298 kalorijas, važiuodamas 5-mph greičiu.

Nuolaidų mokymas

Pakoreguoti nuolydžio nustatymą ant bėgimo kelio, kad jūsų raumenys būtų apatinėje kūno dalyje. Kuo didesnis nuolydis, tuo didesnė paklausa, kurią jūs turite panaudoti kumštytėms ir glutems atlikti pratimą. Kadangi jūsų kojos raumenų veikla ir kelio sąnario padidėjimas su kiekvienu nuolydžio intervalu, jūs sukursite raumenis ir sudegins riebalus kojose. Pradėkite savo treniruotę, pašildydami plokščią žemę 5 minutes. Tada padidinkite nuolydį iki 3 procentų ir važiuokite energija. Po 5 minučių didinkite bėgimo takelio nuolydį 1 proc., Tęsdami, kol pasieksite 10 proc. Nuolydį.

Intervalo mokymas

Anot Amerikos tarybos pratybų, intervalinis treniruotės nudegina daugiau kalorijų ir riebalų negu tradicinis širdies ir kraujagyslių mokymas. Intervalo mokymai apima trumpus intensyvios širdies veiklos spindesius, po kurių atsinaujinimo laikotarpis. Naudokite intervalo treniruotes su savo bėgimo takeliu, kad jūsų kojos ištirptų daugiau riebalų. Pavyzdžiui, važiuokite dvi minutes, tada važiuokite sunkiu sprinto greičiu 1 minutę. Užbaikite treniruotę 30 minučių intervalą.

Bėgimo takelis stūmimas

Galite sulenkti kojas ant treniruoklio, net neįsijungus mašinoje. Kierat impulsas yra treniruotė, kuri naudoja jūsų kojos jėgą stumti diržą ant balandzio. Pirma, šildykite dviračiu arba šokinėkite virvę. Eikite į savo bėgimo takelį, bet nejunkite. Laikydami ant rankenėlių, stumkite bėgimo takelio diržą kojomis, naudodamiesi tvirtais žingsniais. Kadangi jūsų bėgimo takelis užimtų pagreitį, įjunkite savo apatinio kūno raumenis, kad padidintumėte savo stumdymo greitį. 5 minutes tęskite bėgimo takelį, tuomet įjunkite mašiną ir pastumkite 5 minutes. Užpildykite tris rinktuvo stūmimo ir galios vaikščiojimo takelius.