Treniruotes, reikalingas gimnazijai

Gimnastikos sportas reikalauja daug lankstumo, judrumo ir jėgos. Paprastai įgūdžiai paprastai reikalauja daug metų. Norint pasiekti vyrų ir moterų gimnastikos viršutinį lygį – regioninį, kolegialų, nacionalinį ir tarptautinį konkursą – sportininkai turi mokytis ištisus metus. Gimnazijos, pradedančios sportą jaunesniame amžiuje, dažnai ugdo būtinus sportinius gebėjimus praktikuojant įgūdžius. Gimnastai, atvykstantys į sportą vėlesniais amžiais, gali prireikti savo kūnams sudaryti sąlygas dalyvauti sporto veikloje. Vyrams gimnastika, viršutinė kūno dalis ir pagrindinė raumenų jėga yra itin svarbi žiedo ir žiedinių įvykių metu.

Ankstyvas gimnastikos mokymas

Gimnazijos, ypač mergaitės, linkę pradėti gimnastiką jau seniai. Pradedančiųjų pamokos ikimokyklinio amžiaus vaikams gali pakristi ant kilimėlių ir batutai. Įėjimo lygio klasės moko pagrindinius žingsnius, tokius kaip važiavimas į priekį, atlošas, ratukas, rankinis stabdis, tiltas ir atbulinis posūkis. Tokia instrukcija moko “oro suvokimą, žinoti, kur yra jų kūnas, ką ji visada daro”, – sako Jami Sharp, “Black Diamond Gymnastics” ir sporto centro Pietų Jordaneje, Jotoje, konkurso programos vadovas “iSport” mokomajame vaizdo įraše.

Pasivaikščiojimas sporte

Po to, kai gimnastai priima pagrindinius judesius ir įgyja lankstumo, jie pradeda treniruotis su aparatais, tokiais kaip pusiausvyra ir barai. Jaunimas linkęs pereiti lengviau. “Labai sunku gimnastikos įgūdžiai yra lengviau išmokti ir daug lengviau išmokti jaunesniame amžiuje, tarkim, nuo 8 iki 11 metų”, – savo tinklalapyje “GymnasticsZone.com” rašė treneris John Howard. “Jaunesni gimnastai taip pat paprastai neturi baimės atlikti gimnastikos įgūdžius ir lengviau prisitaikyti prie sunkių treniruočių režimų”. Gimnazijos, siekiančios aukštesnio lygio konkurencingumo, susiduria su vis griežtesniais mokymo krūviais, kuriuos galbūt papildo pasipriešinimo mokymai.

Reikalavimai konkurencinei gimnastikai

Konkurencingi gimnastai gali praktikuoti ir (arba) konkuruoti keletą kartų per savaitę. Elite gimnastai daro sportą savo gyvenimu. Vaikų pediatrų ir tėvų leidinyje Amerikos pediatrų akademija perspėjo, kad “ilgos valandos, dalyvavimas ištisus metus, dažna konkurencija, spaudimas didinti įgūdžius, tėvų finansinis įsipareigojimas ir socialinė izoliacija gali paskatinti mokymą,” išdegimą “ir depresiją Jauname amžiuje “.

Gimnastika ir fizinis brandumas

Kaip vyriškos lyties gimnastai fiziškai subrendę, jie gali pridėti raumenų jėgą, reikalingą įgyti daugiau reikliausių įgūdžių, tokių kaip žiedai ir gaudyti arklius. Kadangi moteriškos gimnastikos brandus, jos gali įgyti svorio, kuris riboja jų gebėjimą atlikti aukšto plaukiojimo akrobatiką. Jie linkę pasiekti aukščiausią konkurenciją daug jaunesniame amžiuje. Vaikų gimnastai taip pat susiduria su medicinine rizika, kaip Amerikos pediatrų akademija įspėja: “Dėl dėmesio švelnumo, valgymo sutrikimai, tokie kaip anoreksija ir bulimija, yra įprasti, tačiau dažnai nepaisoma arba nepripažįstami. Moterų sportininko triadas – sutrikusiam valgymui, menstruacinei disfunkcijai Ir osteoporozė, yra labiau paplitusi gimnastikoje nei kitose sporto šakose. ”

Tinkamas mokymas yra būtinas norint apriboti sužalojimą, nes gimnastika gali pakenkti organizmui. Rėmeliai, alkūnės, pečiai, apatinės nugaros dalys, kelio, kulkšnies ir kojų traumos yra dažni tarp konkurencinių gimnastikų. Gimnazijos turėtų progresuoti protingai, išvengti permokymo ir dirbti ekspertų priežiūroje.

Fizinis ginkluotės mokestis