Vašingtono svorio netekimo stovyklos

“Evergreen” valstybėje yra daugybė batų stovyklų. Išlindyk per plokštumos su interviu treniruotėmis vienoje ar prisijunkite prie vestuvių batų stovyklos, kad atsimintumėte savo didžiojo dienos metu kitoje. Kietas svorio mažinimo planas turėtų apimti gerai suplanuotą pratybų schemą kartu su protingu valgymo planu. Atminkite, kad nėra vienodo dydžio dietos. Svarbu kruopščiai ištirti bet kokią dietos programą, kurią apsvarstėte.

Saugokitės Fads

Renkantis svorio kritimo planą, svarbu atsikratyti paslapčių ir rasti kažką, kas duos realių ir tvarių rezultatų. Jūsų antena turėtų pakilti, jei dieta žada greitą ištaisymą, pateikia teiginius, kad garsas pernelyg gerai, kad būtų tiesa arba atrodo įmanoma, jei naudojate tik tam tikrą produktą. Ligos kontrolės ir prevencijos centruose ekspertai rekomenduoja gerai suvalgyti mitybą, kuri netgi apima tam tikrus angliavandenius ir riebalus. Taigi, jei dieta nurodo tam tikrą maistą kaip “gerą” ar “blogą” ir prieštarauja gydytojo rekomendacijai, elgtis atsargiai. Ekspertai taip pat pataria, kad įprastas svorio sumažėjimas turėtų būti nuo vieno iki dviejų svarų per savaitę.

Seattle Weight Loss Boot Camp

Kai kurie žmonės tiki, kad intensyvus, nereikalingas treniruotės režimas yra tai, ko jiems reikia numesti svorio. Sietlo svorio netekimas Boot Camp skelbia pati ilgiausia lauko batų stovykla moterims. Keturių savaičių batų stovykla vyksta nuo pirmadienio iki ketvirtadienio ryto. Dalyviai vykdo įvairius pratimus, skirtus riebalams ištirpti ir raumenims padidinti. Jie naudoja patvirtintą intervalo treniruotės metodą, kuris sujungia trumpus intensyvumo periodus su trumpais atkūrimo periodais, kad pagerintų jų klientų treniruotes.

“Eastside Adventure Boot Camp”

“Eastside Adventure Boot Camp” stovyklos tiek rytuose, tiek vakaruose vyksta į įvairius parkus miestuose į rytus nuo Sietlo, įskaitant Snoqualmie ir Issaquah. Programa sujungia kardio veiklą, tokią kaip trumpojo nuotolio važiavimas ir šokinėja su pagrindine kondicionavimo ir raumenų treniruotėmis.

Pulso boot stovykla

“Brides-to-be” gali būti įdomu “Pulse Boot Camp” specialiame “Bridal Boot Camp”. Susisiekite su savininko ir fitneso instruktoriaus treneriu Cassie detalėmis. Moterims, norinčioms atsipalaiduoti, susitiksite tris kartus per savaitę valandą kiekvieną dieną. Keturių savaičių pabaigoje turėsite daugybę veiksmų, apimančių svorio mokymą ir pagrindinę plėtrą. Kartu su padidėjusia energijos ir tonuotų raumenų, jūs baigsite savo batų stovyklos patirtį su padidėjusia savigarbos jausmu.

Sveiko svorio svarba

Rasti ir laikytis sveikos pratimo ir mitybos plano gali jaustis daug laiko ir nepakartojama. Tačiau yra daug privalumų sveikai valgyti ir reguliariai sportuoti. Sveikaus svorio mažinimas lemia su nutukimu susijusias ligas, tokias kaip antrojo tipo diabetas, osteoartritas, širdies ligos ir hipertenzija.