Visa treniruoklių salė prieš weider

“Total Gym” gamina kelis naminių sporto salių modelius, kurie jūsų kūno svoriui naudoja kaip atsparumą. Kiekviena sporto salė turi tą patį pagrindinį dizainą, tačiau funkcijos skiriasi. “Weider Fitness” siūlo keletą namų sporto salių tipų, tačiau “Total Body Works 5000” tiesiogiai konkuruoja su “Total Gym” modeliais.

“Weider” ir “Total Gym” sistemos atrodo labai panašios. Ilgas stumdomas stalas pritvirtintas prie metalinio rėmo, kurį galite nustatyti keliais skirtingais nuolydžiais. Kai traukiate rankenas, traukiate stendą, kuriame laikomas kūno svoris. Todėl, kuo aukščiau jūs pakreipiate stendą, tuo sunkiau naudotis. Tiek “Weider”, tiek “Total Gym” sistemos sulaužomos, todėl galite lengvai perkelti ir laikyti mašiną.

Galite atlikti daugelį tų pačių pratimų, tokių kaip eilė, krūtinės spaudimas, bicepo garbanojimas ir tricep pratęsimas, “Total Gym” ir Weider kūno darbuose. “Weider Body Works 5000” sudaro tvarto stendas. 2000 m., Pats paprasčiausias “Total Gym” modelis, nėra. “Total Gym 3000” yra treniruoklių stendas, o “Total Gym XLS” yra tvartas, kojos traukimas ir “Pilates” rinkinys. “Weider” sporto salėje galite atlikti daugiau nei 50 pratimų. “Total Gym” sistemose galite atlikti daugiau kaip 40, 60 ar 80 pratybų, priklausomai nuo modelio.

“Weider” sporto salė yra 71 colių ilgio, 26 colių pločio ir 49 colių aukščio. Tai yra trumpesnis, bet platesnis už “Total Gym” sistemas, kurios yra 90 colių ilgio, 19 colių pločio ir 43 colių aukščio. “Body Works 5000” ir “Total Gym 2000” gali aptarnauti naudotojus iki 250 svarų. “Total Gym 3000” gali aptarnauti naudotojus iki 300 svarų. Ir XLS modelis gali valdyti naudotojus iki 400 svarų.

“Weider” sporto salė yra labiau brangaus už biudžetą nei “Total Gym”. Jis parduodamas už 149 dolerių oficialioje “Weider Fitness” svetainėje. Mažiausiai brangioji “Total Gym”, 2000 m., Parduoda už 599 USD. Kitas modelis, 3000, parduoda už 850 USD, o brangiausias modelis – XLS, parduoda už 1100 USD.

Dizainas

Funkcija

funkcijos

Kaina