Vitaminai su diuretikais poveikiu

Vitaminai yra natūralios medžiagos, randamos jūsų valgomuose maisto produktuose, kurie padeda organizmui atlikti tokias funkcijas kaip kaulų statymas ar gijimo žaizdos. Nors vitaminai, kurių jums reikia iš maisto, yra idealūs, jūsų dietai trūksta kelių vitaminų. Vitaminų trūkumas sukelia daugybę problemų, nuo sausos odos iki raguotos odos. Tačiau prieš pradėdami vartoti vitaminų papildymus, turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju, nes jie gali sukelti šalutinį poveikį, įskaitant diuretikų poveikį.

Riebaluose tirpi vitaminai

Riebaluose tirpus vitaminas gali būti laikomas bet kurioje riebalinėje kūno vietoje. Tai naudinga, nes ji gali likti, kol jūsų kūnas to reikalauja tam tikru tikslu. Vitaminai A, E, D ir K yra riebaluose tirpūs. Žemutinė pusė yra tai, kad kadangi šie vitaminai gali būti laikomi organizme dienas, savaites ar net mėnesius, jie yra toksiški didelėse dozėse. Galite pergyti riebaluose tirpių vitaminų papildų.

Vandenyje tirpūs vitaminai

Vaisiai, kurie yra vandenyje tirpūs, yra vitaminas C ir visi vitaminai B, tokie kaip B-1, kuris yra tiaminas, ir B-6, kuris yra piridoksinas. Jūs negalite laikyti šių vitaminų, todėl, jei jūsų kūnas jų nereikia tiksliai, kai jie yra virškinami, jie bus pašalinti per šlapinimasis.

Vitaminų papildai

Federacinės vaistų administracijos nekontroliuoja vitaminų papildų, todėl jiems gali būti netaikoma tokia pati kokybės kontrolė, kaip maisto produktai ar gėrimai. Papildai papildė ingredientus, įskaitant rišiklius ir užpildus. Šie papildomi ingredientai gali sukelti šalutinį poveikį.

Vitamino C

Pasak “Merilendo” medicinos centro interneto svetainės, vitamino C papildai gali sukelti diuretiką. Tai reiškia, kad padidėja šlapinimasis ar suma, kurią pašalinate. Ši svetainė rekomenduoja didinti vandens suvartojimą papildant vitaminą C.

Pasak motinos gamtos svetainės, vitaminas B-6 gali padėti žmonėms, kurie turi vandens sulaikymo problematiką. Marilynn Pratt, M.D., kuri specializuojasi moterų sveikatai, teigia, kad hormonai gali būti įtraukti į skysčių susilaikymą, ypač menstruacinio ciklo metu. Keturios 200 mg vitamino B-6 dozės mažiausiai prieš penkias dienas iki moters menstruacijų gali sušvelninti pilvo pūtimą. Apskritai, papildant 500 mg vitamino B-6 gali sumažėti vandens susilaikymas.

Vitaminas B-6