Wheatgrass vs miežių žalumynai

Wheatgrass ir miežių žolės paprastai yra išdžiovintos ir parduodamos miltelių ar tablečių pavidalu, nes daigai sunku virti. Kaip bendrosios gairės, tablečių sudėtyje yra mažiau maistinių medžiagų nei vienos dozės milteliai, o kviečių gūlas tiekia daugiau vitaminų ir mineralų nei miežių žolė. Tačiau jie tiekia chlorofilą ir vitaminus A, C ir K. Jei vartojate antikoaguliantų, pasitarkite su gydytoju prieš vartodami papildomą dozę.

Nors miežių žolė ir kviečių gūžse natūraliai yra vitaminų ir mineralų asortimento, komerciniu požiūriu paruošti milteliai turi nenuostolingą maistinių medžiagų kiekį. Reikia palyginti etiketes, nes prekių ženklo skirtumas yra reikšmingas. Pvz., Vienos prekės iš kvietinių miltelių turi apie 100 procentų dienos vertės vitaminu K ir 23 procentais vitamino C, o dar vienas prekės ženklas turi dvigubą vitamino K Ir keturis kartus daugiau vitamino C. Panašūs skirtumai tarp miežių žolių miltelių markių. Vienas prekės ženklas turi 75 procentus vitamino K dienos ir 10 procentų vitamino A, o antrasis prekės ženklas turi apie pusę vitamino K ir du kartus padidina vitamino A kiekį. Tikėtis, kad miežių žolė ir kviečių gazetas, kuriuos jūs perkate, suteikia ne mažiau kaip 15 procentų Dienos vertę – ir pageidautina dar daugiau – vitaminams A, C ir K.

Wheatgrass miltelių paprastai yra daugiau chlorofilo nei miežių žolės milteliai. Du ženklais iš kvietrugių miltelių yra 32 miligramai ir 42 miligramai chlorofilo, o miežių žolių milteliai yra apie 13 miligramų. Pirkdami papildų, būtinai pasirinkite prekės ženklą, kuriame etiketėje išvardijamas chlorofilo kiekis vienoje dozėje. “Chlorophyll” gali susieti su medžiagomis, kurios gali sukelti vėžį, pvz., Kenksmingas molekules tabako dūmuose. Kaip jis jungiasi su vėžį sukeliančiomis cheminėmis medžiagomis, chlorofilas sumažina kancerogenų kiekį, kuris patenka į jūsų organizmo audinius, praneša Linus Pauling institutas.

Be antioksidantų vitamino C, miežių žolėje ir kviečių žolėje yra kitų augalinių antioksidantų. Abi žolės yra superoksido dismutazės, kuri yra vienas iš galingiausių ir svarbiausių antioksidantų, šaltiniai. “Miežių žole” yra flavonoidas, vadinamas saponarinu, antioksidantas, kuris padeda blokuoti laisvųjų radikalų pažeidimą esminiuose riebaluose, pvz., Omega-3 riebaluose Pagal 2012 m. Žemės ūkio ir maisto chemijos žurnalą; “Wheatgrass” turi ilgą fitocheminių medžiagų sąrašą, įskaitant antioksidacinius flavonoidus ir saponinus. Saponinai rodo cholesterolio kiekio mažėjimą, o flavonoidai kovoja su uždegimu ir gali padėti išvengti vėžio. Tačiau reikia ištirti, ar jie teikia šias išmokas žmonėms.

Miežių žolė ir kvietrugių aliejus yra didelis vitamino K, kuris gali trukdyti vaistų, vartojamų siekiant išvengti kraujo krešulių, pvz., Varfarino. Pasitarkite su savo gydytoju, prieš pradėdami vartoti papildomą dozę, nes gali prireikti koreguoti vaisto dozę. Žmonėms, kurie yra alergiški kviečiams, reikėtų vengti kvietrugių. Nors miežių žolė ir kviečių žolė yra laikomos be glitimo, jų sėklose yra glitimo, tai reiškia, kad yra kryžminio užteršimo pavojaus. Kad būtų saugu, nenaudokite žolių, jei yra celiakija. Retais atvejais, vartojant didelį kiekį chlorofilo iš bet kurio šaltinio, gali sukelti viduriavimą ir skrandžio spazmus.

Maistinių medžiagų turinys

Chlorofilo šaltiniai

Keli antioksidantai

Potencialūs šalutiniai poveikiai